Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Honnan tudom, hogy hiszek?...

Honnan tudom, hogy hiszek? Miért nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer imádkoztam és folyton az jutott eszembe vajon helyesen csináltam e? Soha semmit nem éreztem imádkozás után, de mindig buzgón lefeküdtem holnap valami más lesz, de soha semmi. Honnan tudom hogy tényleg elfogadtam Istent, honnan tudom, hogy tényleg hiszek e Istenben és, hogy az életem tényleg az Övé? Nem Istenben kételkedem hanem inkább magamban félek, hogy valamit nem jól csinálok s azért nem érzek semmit, kéne egyáltalán éreznem valamit vagy ti honnan tudjátok, hogy hisztek? Nem értem.
2012. márc. 28. 07:12
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ja és hozzáfűzném az előzőnek aki írta: " Már az is Isten ajándéka hogy beszélni akarsz vele, imádkozni akarsz hozzá"

Figyelj, ez nem Isten ajándéka. Az a baj, hogy az ilyen gyülekezetekben már elsötétítik a lényeget..a pénz meg ezek a fontosak ott. Agymosottakat nehéz gyógyítani. De emberek...FIGYELMESEN OLVASSÁTOK EL A BIBLIÁT!

2012. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 molyza ***** válasza:
Igenis Isten ajándéka, mert a Szentlélek indít bennünket, hogy jöjjünk az Úrhoz...És ez igen ajándék, Isten szeretetéből kifolyólag, hogy elküldi a Szentlelket az életünkbe. Az már más kérdés, hogy engedünk e neki...A sértegetéseidre meg nem válaszolnék inkább...
2013. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!