Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért teremt Isten melegeket?

Miért teremt Isten melegeket?

Figyelt kérdés
Isten a nőt és férfit egymásnak teremtette. De miért van az, hogy egyes embereket nem? Vannak divatb*zik is, tudom, most nem azokat kérdezem, hanem akik születésük óta olyanok. És Isten miért ítéli el őket? Ő hagyja, hogy ilyenek legyenek. Másba lesznek szerelmesek. A szerelem Isten ajándéka... itt is? A szex is egy ajándék. És akiknek egyszerűen arra áll fel/ arra izgulnak? Ha valaki homokos/leszbikus, nem juthat a mennybe?
2012. ápr. 5. 14:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
57%

Isten csak nöt és férfit teremtett szabad gondolattal.

Na innen van hogy ki mi felé vonzódik. Sajnos nem a melegek a probléma a viálgban hanem a padofilok, és egyéb beteges gondolkodásu emberek.

2012. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Én most hitbéli szempontból kérdeztem, de azért köszönöm:)
2012. ápr. 5. 14:53
 3/62 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
81%
Nem hiszek Istenben, ezzel kezdem. De azt tudjuk, hogy Isten a saját képére formázta az embert. Ezek szerint Isten férfi, nő, és meleg is!!! Így is lehet értelmezni!Persze erre majd jönnek a lehurrogások, hogy nem jól értelmeztem a dolgot.
2012. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
65%

Na igen, ez meg a másik. Ha Isten teremtette a világot, úgy akkor minden tőle származik. MINDEN. A gonoszság is, elvégre Lucifer is az ő gyártmánya. tehát, ha isten teremti az embert, akkor úgy maga Isten is rendelkezik olyan negatív tulajdonsággal, mint a teremtményei. Hiszen, ha Isten tökéletes volna, akkor a teremtményei is azok lenének.


mi következik ebből? ha minden istentől ered, akkor úgy Istenben is meg van a hajlam a gonoszságra, szemétkedésre vagy épp a homokosságra.


Pont.

2012. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
54%
Nem Isten ítéli el a melegeket, hanem a szűklátókörű, gyűlölködő emberek.
2012. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) utolsóval nem értek egyet. Isten ELÍTÉLI őket, olvass utána. Köszönöm az ateista válaszokat is, tökre megértem, h mit mondotok, nekem is így tűnik, én hívő vagyok, de ez a rész nem érthető...
2012. ápr. 5. 15:11
 7/62 anonim ***** válasza:
1%
Nincsen divatbzi......
2012. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
dehogynincs. ha nem is tartósan, vannak emberek, akik csak kíváncsiságból, unalomból, vagy nemtommiből egy darabig azok lesznek
2012. ápr. 5. 15:15
 9/62 anonim ***** válasza:
0%
Azért, hogy ne legyen hideg.De már túl sok van belőlük és itt a globális fölmelegedés.Most már eleget teremtett.
2012. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
84%

"ne ítélj, hogy ne ítéltess"

Ők is Isten teremtményei, őket is szereti az Isten.


(hetero vagyok)

2012. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!