Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi Isten szándéka a földdel?

Mi Isten szándéka a földdel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

A földön például lehet járni, valamin meg csak kell járnunk embereknek.

A Földdel meg szerintem csak saját magát szórakoztatja és most is röhög mennyi balfék van itt.

2012. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Ha a vallásos meggyőződésből indulunk is ki, hogy megteremtett, azon kívül nem sokat tett "értünk". Én inkább úgy gondolom, az a lehetséges magyarázat, ha egy mindenható lény létéből indulunk ki, hogy megalkotta a világot, azután a sorsára hagyta.
2012. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Jelenések könyvének végén az áll, hogy új Földet fog teremteni.(Jelenések könyve 21:1)
2012. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Körülbelül ugyanaz, mint a nappal, holddal és a csillagokkal.
2012. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Isten még egy darabig hagyja garázdálkodni rajta Sátánt és a barátait de aztán majd megmutatja hogy hogyan is képzelte eredetileg a földet és az ember életét. Ekkor fog majd új Földet és új eget teremteni.
2012. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerős kérdés, amit vagy amihez hasonlót általában Jehova Tanúi szoktak feltenni; a "helyes válaszokat" pedig kérdezői kommentként bekopizzák az Őrtoronyból...


Rákerestem, és kettőt is találtam, ami szó szerint megegyezik.


Ezután kipróbáltam, hogyan lehetett mégis kiírni, tehát elindítottam egy kérdés kiírást. Ez jelent meg a képernyőn:


< Új kérdés vallás témában

Íme néhány kérdés, ami a te kérdésedre leginkább hasonlít:

(Ha a kérdésre kattintasz, elolvashatod új ablakban a teljes szövegét. Amennyiben a te kérdésed megegyezik valamelyik itt felsorolttal, kattints arra, és kérjük, ne írd ki a kérdést újra!)

- Mi Isten szándéka a földdel?

- Mi Isten szándéka a földdel?

- Az volt Isten szándéka, hogy az égbe jussunk?

- Mi Isten szándéka az emberiséggel, illetve személy szerint az emberekkel?

- Mi Isten szándéka a földdel?

- Ez volt Isten szándéka?


Figyelem! A kérdésed még nem került kiírásra! Amennyiben nem szerepel a fenti kérdések közt a kérdésed, kattints a Kérdés kiírása gombra a folytatáshoz! >


Az utolsó bekezdés ráadásul rikító vöröses színnel van...

2012. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!