Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti letudtok mondani a húsevésr...

Ti letudtok mondani a húsevésről örökre ha visszaáll az édeni állapot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 15:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Nem mert számomra az nem lenne édeni, ha káposztát kéne rágcsálnom az öröké valóságig. Meg egyébként is mi jó az édeni állapotba?
2012. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
48%
Ha visszaáll az édeni állapot, akkor szívesen lemondok róla, de azt hiszem erre talán örökre várni kell.
2012. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
45%

Húsevés = Éden kertjének állapota? Ezt a logikai levezetést nem értem.


Húsevés, mint valami megtartóztathatatlan vágy? Ezt sem értem.


Húsevés, mint valami nagyon szükséges? Szegény évtizedek óta vegetáriánusok, még jó, hogy ezt nem tudják... De hogy nem tapasztalják, az biztos.


Le tudsz mondani a szexről?:))) Mert Jézus ezt is mondta: "Mert mikor a halálból feltámadnak, sem nem házasodnak, sem férjhez nem mennek, hanem olyanok lesznek, mint az angyalok a mennyekben." Mk 12,25

2012. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Ott nem lesz szükséged ilyesmire, meg ha mégis, akkor megkapod úgy, hogy közben senkinek nem lesz baja.


Amúgy én ilyenek miatt nem aggódom. Nagyon válogatás vagyok. xD

2012. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
24%
Ugye tudjátok, hogy ezt a vega baromságot a papság régen azért találta ki, hogy a szegények ne lázongjanak a sz*r életük miatt?
2012. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%
Az édeni állapot nem lesz lehetséges,ha arra gondolsz,hogy hús helyett növényeket eszünk,mert a növények is élő,érző élőlények,és fájdalmat is képesek érezni.tehát valaminek akkor is ártunk.
2012. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

OFF:


Fogalmam sincs, hogy hol van ez a Bibliában és nem is találom, de van benne egy olyan rész, ahol mindig az fordult meg a fejemben, hogy lesznek akik nem lesznek képesek lemondani a földi dolgokról. Meg úgyis értelmeztem sokszor, hogy annyira ragaszkodnak hozzá, hogy bűnt követnek majd el.

2012. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
6-os! Bibliai értelemben a növények nem élőlények. Táplálékul adta az Úr őket. NEM élőlények. Egyfajta önfenntartó rendszerek, de nem élőlények.
2012. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

16:46

idéznéd azt a részt,ahol írják,hogy nem élőlények?

2012. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
A növényeknek nincs idegrendszerük.
2012. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!