Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vegetáriánus keresztény (mint...

Vegetáriánus keresztény (mint pl. az adventisták nagy része) heti étrendet tudna-e valaki ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a főző kategóriában vagyunk, de direkt tettem fel itt a kérdést, mert vallási okból érdekelne a dolog.


Ha valaki tudna esetleg ilyen heti étrendet javasolni (reggeli, tízórai, ebéd stb.) Még esetleg amiben segíthetne, hogy mit, miért, mivel és hogyan...


Köszönöm a segítő válaszokat.


2012. máj. 26. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vegetáriánus, de voltam egy ideig, azt tudom javasolni, hogy a kieső kalciumot és egyebeket úgy pótold, hogy rendszeresen fogyassz hüvelyeseket, dióféléket, magokat. Én anno úgy csináltam, hogy délelőtt kizárólag gyümölcsöket ettem, délután pedig tésztákat, kenyérféléket sok zöldséggel.
2012. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a recept ötleteket, de konkrétan HETI ÉTRENDRE voltam kíváncsi.


Milyen egy jól összeválogatott heti étrend? (Szerintük.)

Hallgattam Reisinger János és Tóth Gábor étkezéssel kapcsolatos előadását. Ezen elvek alapján tudna valaki akár saját tapasztalatból egy ilyen heti étrend összeállításában segíteni? Tudom, hogy vannak itt a gyakorin is adventisták, kérlek adjatok tanácsot.


Köszönöm!

2012. máj. 29. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

A jó étrend változatos.

Nem tetszik sokat zabálni egyszerre.

Nem eszünk mindennap agyon cukrozott és zsírozott dolgokat.

Sok zöldséget és folyadékot fogyasztunk.

2012. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem elég érthető a kérdés?


Kedves utolsó válaszoló te adventista vagy?

Hallgattad, vagy ismered Reisinger János és Tóth Gábor étkezéssel kapcsolatos előadását? Aki igen az tudja, hogy mire vagyok kíváncsi.


Ettől függetlenül köszi, hogy írtál, bár ezeket a dolgokat magamtól is így teszem...:)

2012. máj. 29. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Google a barátod...
2012. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!