Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon élnek afgánok?...

Magyarországon élnek afgánok? Milyenek ők? Különböznek akik Ázsiában élnek, átvették már a magyar 'rossz'szokásokat? Itthon hogy viszonyulnak az afgán nőkkel?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a véleményekre.Szeretnék többet tudni róluk.

2012. máj. 30. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy afgán sárcot látásból. 1-2 szót beszéltem vele, de teljesen normális. Bár ez csak azoknak a barmoknak furcsa, akik kizárólag a nemzetiséget, fajt, vallást stb.. néznek egy emberen és negatívan általánosítva ítélgetnek valami demagóg baromság alapján.
2012. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A középsuliba, ahová jártam, járt egy afgán srác. Ők nem tudom menyire voltak muszlimok, egyszer láttam az anyját, aki tök úgy öltözött, mint mi magyarok, semmi burqa meg niqáb. A betlehemezésnél ő játszotta Boldizsárt és asszem' karácsonyfa is van náluk karácsonykor. A srác buliban igaz mértékkel, de ivott alkoholt. Szerintem úgy éltek ők, mint a szintén muszlim-világi törökök.
2012. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a disznó húst is megette?
2012. máj. 30. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok muszlim azért emigrál mert megtapasztal egy más életet és onnantól már a háta közepére sem kívánja a vallást.
2012. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nem ette meg, szerintem ez nagyon mélyen gyökerező kulturális identitásból van. De egyszer sem imádkozott, vagy tartotta a ramadánt.Pedig a sulink nagyon multi kulti volt, ha akart volna még óráról is kimehetett volna imaidőben. Egyszer hallottam, hogy a törökök egy jó része hisz Istenben (Allah), de az iszlámban nem. Szerintem vele is így lehet, tálib uralom alatt rájuk kényszerített iszlámot nem hiszik, és ezért nem tartják be a szabályokat. Asszem' Iránban is így van, a helyiek a fülük botját se mozgatják h megszólal a müezzin, mert elegük van khomeini ajatollah iszlámából, a többség a saját maga módján hisz.
2012. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem is igazi muszlim...
2012. jún. 3. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenek normálisabb muszlimok.

Nem csinál olyan dolgokat amik nem illenek az európai kultúrába.

2012. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kőbányán viszonylag sok afgán él.
2013. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erőszakos népcsoport.
2017. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!