Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitemben szereplő istenségem...

Hitemben szereplő istenségem nemzési, termékenységi istenségem hogyan kérhetem meg hogy segítsen nőügyekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én vallásom sokistenhívő, s alaptana hogy mindig ahhoz fordulj akitől a segítséget varod. Ez így is szokott lenni éjjelente, pl tanulmányi ügyekben a bölcsesség, tudományok istenéhez fordulok, önkifejezési ügyekben pedig a művészetek istenéhez


Kérdésem, hogy a termékenységi, nemzési, párkapcsolati ügyekért felelős istenséghez hogyan forduljak, milyen módon? Szeretnék ismét egy társat magamnak, ehhez kellene most az ö segítsége! Egy istenségtől ilyen témán belül mit lehet még kérni, mi az ami még nem sértő, illetve nem túl intim? Vagy ha mar ez a feladatköre intimet is kérhetek? Vagy az túl személyes lenne?


2012. máj. 31. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

"Vagy ha mar ez a feladatköre intimet is kérhetek"


Kérd meg, hogy sz.pjon le

2012. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt tudom tanácsolni, hogy ne követelőzz attól, akitől kérsz, hanem szépen normálisan, barátilag mondd el, hogy mi fáj és mit szeretnél.


Üdv.

2012. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

18:07


Köszönöm az értelmes választ! Alap, hogy tisztelettel fogok hozza fordulni, hiszen istenség

2012. máj. 31. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a vallást te találtad ki, vagy mi? Akkor miért a GYK-n kérdezed hogy hogyan kell kérni? Egyébként a politeista istenek önzők, áldoznod kell nekik ha kérsz valamit, ez az alap. Vágj le egy kecskét és égesd el a húsát máglyán, akkor meglátod Afrodité, a szerelem istennője megsegít.
2012. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10:49


Nem, nem én találtam ki a vallást. Nem vagyok olyan mértékben fanatikus, hogy betartsam az állat, emberáldozásokat, pusztítsak barmit is (akar önmagam) a hitem érdekében. Azokat a dolgokat veszem ki hitemből amikből nekem előnyöm származik, illetve beletartozik még a társadalmi normákba, protokollba

2012. jún. 2. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Amiből neked előnyöd származik? Gratulálok :)
2012. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

12:52


Hát nem is azokat amik önpusztításhoz, vagy mások elpusztításához vezet :)

2012. jún. 2. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval ez milyen vallás?
2012. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!