Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért hiszi azt némely beszűkö...

Miért hiszi azt némely beszűkölt hívő, hogy az ateisták és a nem keresztények a Sátán szolgái?

Figyelt kérdés
Ha kijelentem, hogy nem hiszek a Sátánban se, akkor meg azt mondják, hogy hazudok, és őt szolgálom. Milyen jogon merik egy idegennek azt mondani, hogy hazudik.
2012. júl. 8. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem találkoztam ilyen emberekkel.
2012. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Hazardteam ***** válasza:
77%
Hát én se nagyon láttam ilyen idiótákat még:) Egyébként honnan tudjuk? Kérdezd meg tőlük
2012. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha őket kérdezem, akkor azt fogják mondani, hogy a Sátán súgására tettem fel ezt a kérdést.
2012. júl. 8. 14:28
 4/19 Hazardteam ***** válasza:
77%
Hát, ha jósolgatsz, akkor lehet van benne valami:D Mit foglalkozol ilyenekkel?
2012. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt az oldalon is van pár ilyen válaszadó. Nem kell velük foglalkozni.
2012. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%

Kedves kérdező


Téged ez miért háborít fel? ...vagy talán a beszűkült hívő többet lát, az bosszant?

2012. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
A beszűkült hívők legtöbbjének gondolkodása nagyon közel áll az elmebetegséghez.Annyi az oka,hogy kimosták az agyukat,de legtöbbjük már eleve labilis lelki és pszihés háttérrel került a gyülekezetbe.persze az elmebeteg szemében te vagy a nem normális,és ő az egészséges.Úgyhogy erre ne várj értelmes választ tőlük.
2012. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az háborít fel, ha azt mondják rám, hogy hazug vagyok, csak, mert nem hiszek.
2012. júl. 8. 15:13
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Senki nem mondja azt, hogy hazug Vagy!


Isten hit nélkül a világ elvadul. Barbár, szadista lesz. Ez tény!


...látnia világban a gonosz hatalmát. Sajnos, más nem látni, hallani a tv-be sem, mint kiirtotta a családját, megölte a társát, megerőszakolta a kislányát. Egy jó filmet nem látni, ahol nincs erőszak, gyilkosság. Ezek a borzalmak. Istentelen lett az ember. Önző én uralkodik.

2012. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. A világon több millió ember él, aki nem hisz Istenben, mégsem szadista.
2012. júl. 8. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!