Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki áttér az Iszlámra, kötelez...

Aki áttér az Iszlámra, kötelező megtanulnia arabul?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én muszlim vagyok, de nem tudok sokat arabul. Az az alap, hogy értsd, mit mondasz az ima alatt.
2012. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Hat meg ugye a korant meg kell tanulni olvasni, de mecsetbe megtanitanak.
2012. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is az akarok lenni. A párom azt mondta, hogy a mecsetbe már olyan Koránt kapsz, hogy kiejtés szerint és magyarul is benne lesznek az imák :)
2012. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
nézd meg a bazi nagy török lagzi cimü filmet:DD
2012. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idővel. Én 18 évesen jöttem ki Egyiptomba apukámhoz. Akkor ismerkedtem meg a férjemmel. Miatta vettem fel a vallást. Az elején csak az imákat magoltam be és tudtam,hogy mit jelent aztán utána tanultam meg beszélni arabul,majd írni és olvasni. Ha komolyan gondolod és szeretnéd csinálni akkor valamennyire tudnod kell. De mér szeretnél áttérni? Csak úgy vagy párod miatt? És a szokásokat szeretnéd majd tartani? :)
2012. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
58%
Nem muszály...vannak magyar koránok...
2012. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Előző: amelyek sosem lehetnek ugyanolyanok mint az eredeti. Azért nevezik "értelmezés"nek. Rengeteg fordítást láttam már, egy-egy gondolatot másként lát egy másik fordító mint az előző- semmi sem lehet annyira hiteles mint az eredeti. Ezért kellene megtanulni arabul hogy torzítás mentesen lehessen olvasni.
2012. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!