Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismertek olyan közösséget,...

Ismertek olyan közösséget, ahol ha az ember bajba kerül, nem fordulnak el tőle, hanem mellé állnak, segítik?

Figyelt kérdés
Újabban elterjedt egy ilyen áldás-kerszténység, ami alatt az értendő, hogy ha minde rendben van az életedben, akkor áldott vagy, ha problémáid, nehézségeid vannak, akkor biztos bűn van az életedben. Ezért a közösségben mindenki az "áldottal" akar kapcsolatot tartani, aki meg nehéz sorsban van éppen, az kisodródik a közösségből. Nem fordítva kellene ennek lennie? Hogy aki rászorul, vagy gyengébb, azt jobban támogatni, segíteni, védelmezni? Szándékosan nem nevezek meg egyházat ahol ezt tapasztaltam. Egyébként több is van, nem csak egy sajnos.

2012. júl. 12. 14:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

5.

Nos ne haragudj de ezért csak fél pontot tudok adni. :)

Na de komolyra fordítva a szót,

ezzel nem szabd viccelni.!!!!!!!!!!!!!!

Mi nem a majomtól származunk.!

2012. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
igen ismerek olyan közösséget. a neve: cigány
2012. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
igen el tudom neked hinni azt hogy a cigányok összetartóbbak mint a magyarok.
2012. júl. 14. 22:00
 24/25 anonim ***** válasza:
hát ezért is írtam. én nem szeretem őket de ezt becsülöm bennük....
2012. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 gtgunár válasza:

*a micimackóban

ja, meg azoknál aki azon nőtt fel talán.

2012. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!