Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanúi még mindig...

A Jehova Tanúi még mindig tanítják Charles Taze Russell elméleteit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 19:48
1 2 3 4
 31/35 lsandor ***** válasza:
25%

Kedves utolsó!

Lehet, hogy rám utaltál. Megvan adva am az azonosítom: lsandor :D

Szóval megnyugodhatsz én nagyon is tisztában vagyok C. T. Russel tanításaival, azzal is, amire te utalsz. Valamint nem ragadunk le egy adott személynél, ahogy írtam ő csak egy eszköz volt Isten kezében, valamint az elején tényleg volt sok hiba, de mi azokat elhagytuk, a legtöbb vallás pedig még napjainkban sem képes kinőni a hamis tanítások béklyóiból

2012. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Isandor!


Nem neked írtam, Katának.

De tök mindegy, mert ugyan azt mondjátok, minden utána nézés nélkül.

Istenítitek Russellt akinek piramis jelképet állítottak Jehova Tanúi.

Lehet igazgatni az embereket, hogy rossz úton járnak.

De legalább nem égetik kétfelől a gyertyát.

Az őrtorony társulat neked soha nem fogja elmondani az igazat, hogy milyen célból alakult meg, csak felhasznál a céljai elérésére.

2012. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 lsandor ***** válasza:
55%
Na szóval. Egyből alaptalan az a gondolat, hogy Istenítjük C. T. Russelt. Én magam és jó pár tanú, nagyon is tisztában vagyunk Jehova Tanúi történelmének, a szervezet megalakulásának és működésének részleteivel. Az, hogy te rossz inditékot feltételezel, ez nem jelenti azt, hogy igazad is van. A mi szervezetünknek mindig is az volt a célja, hogy cselekedje Isten akaratát és segítsen az embereknek felébredni a szellemi sötétségből
2012. aug. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ez a ti célotok, a vezetők célja, hogy jó sok pénzt bezsebeljenek.
2012. aug. 8. 07:32
 35/35 lsandor ***** válasza:
27%
Ez nem igaz, butaság. Jehova Tanúi közül senki sem zsebel be összegeket abból kifolyólag, hogy ő Jehova Tanúi szervezetének része. Ez csak alaptalan vádaskodás
2012. aug. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!