Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha a főnököm...

Mit tegyek ha a főnököm szcientológia tanokkal zaklat?

Figyelt kérdés

Csak a felmondás maradt? Vagy létezik valamiféle "jogsegély"?

Szeretem a munkám, de a Hubbard-féle agymenéseket már nem bírom...



2012. júl. 27. 16:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
A legjobb ha megkérdezed, hogy fejtse ki neked, hogy miért jó, ha te ezeket a dolgokat megcsinálod és cáfold meg.
2012. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Hazardteam ***** válasza:
68%
Főnök, vagy nem főnök, őt is, meg a többi ilyen kis cheatert is anya szülte, semmivel sem jobbak, nagyobbak, vagy többek nálad, ne hagyd magad ezek csak csirkék. Keress másik helyet, szerintem ennek a cégnek így, ezzel a hozzáállással amúgy is lőttek hosszútávon. Aztán azt csinálsz, amit akarsz, ez csak az én véleményem volt. De senkinek, nekem sincs jogom okoskodni az életedről, vagy kívülről belepofázni felelőtlenül, mivelhogy az esetleges negatív következményeket nem én (mi) nyögöm, ahogy az esetleges pozitív kihatásait sem én élvezem. De ne hagyd magad semmiképp, légy okos, mint a kígyó és szelíd, mint a galamb:)
2012. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Hazardteam ***** válasza:
57%
14:33-as névtelennek: Ugyan miért kellene vitatkoznia olyas valamin, ami nem is érdekli?? Lelli zsarolásból? Harcolva a lelkiismereti és szabadságjogáért, amit az alkotmány szavatol? Vagy a munkahelye elvesztését megelőzendő? Mert az meg bűncselekmény, ha ilyenért rúgják ki. Valszeg bele sem írnák nyílvánvalóan a felmondásába, de éppezért kellenek bizonyítékok, hogy ne legyen védtelen, ha meg kell védenie magát és az igazát ezekkel a gyökerekkel szemben.
2012. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az a legjobb, ha a kérdező elmegy onnan.

De kérdezte, hogy van-e más lehetőség.

Ezért írtam, hogy nem nagyon. De próbáljon meg beszélni a főnökkel és ne csicskuljon be neki.

Hátha picit jobban meg fogják érteni egymás lelkét. Ha fanatikus és elmebeteg a főnök, akkor viszont nem sok esély van. Az is kérdés, hogy a kérdezőnek mi a szerepe a cégnél és emnnyire van rá szükség. Akár még valami főnöki posztot is kaphatna, ha bebzioyítja, hogy neki igaza van. Ehhez viszont kommunikálni kell. Mivel nem én vagy a kérdező, nem ismerem a helyzetet, ötletet nem nagyon tudok adni. Csak annyit, hogy kommunikáljon. Próbálja meg meggyőzni észérvekkel a főnököt, hogy hülyeséget csinál. Ha nem sikerül, akkor menni kell, mert mindenki hülye lesz. Ennyi. Nem hiszem, hogy jó úgy dolgozni, hogy a főnök zsarol. De tegyük fel, nincs joga ehhez! Jó, ha gyűlöl a saját főnököd? Szorongva kell dolgozni? Esetleg munka után felbérel valakit zaklatni?

1. lehetsőég, csicskás leszel.

2. Elmész onnan.

3. Meggyőzöd a főnököt.

4. Elnyomod a céget.


Melyik tetszik?

2012. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy diktafont, és mondj el neki mindent, ami zavar téged! Ha kirúg, akkor olyan kártérítést perelhetsz ki belőle, ami biztos megéri..
2012. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Így van, diktafon mindig legyen nálad:)

Ha

2012. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Hazardteam ***** válasza:
20 éves korom óta van ilyenolyan diktafonom. Egyik sem alkalmas ilyesfajta "hírszerzésre", ráadásul feltűnőek.
2012. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Tessék, többet már nem linkelek.

2012. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Bocs, az utolsó önmagában semmire nem jó:)
2012. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
De lehet venni tollakat, órákat is és akkor firkálsz neki valamit a papírra és magyarázhatod, hogy miért nem jó a szcientológia.
2012. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!