Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak vagy olvassak...

Mit csináljak vagy olvassak kiégés ellen? Vmi könyv

Figyelt kérdés

Hetek vagy inkább hónapok óta olyan érzésem van ,hogy semmihez nincs kedvem és ha kell is valamit csinálni próbálom vhogy túlélni. Nincs kedvem az emberekhez se.

Egyszerűen unok mindet és mindenkit. Nem vagyok depressziós mert szeretnék ebből az állapotból szabadulni.

Még közösségbe is megyek de nem érzem jól magam.

Egykedvű vagyok mindenhol és mindenkivel. Semmi se villanyoz fel max a kaja. TUDOM HOGY EZ ISTENNEK NEM TETSZŐ és másoknak és magamnak se vagyok hasznára.

Nincs vmi könyv amit ajánlani tudtok?

csak 21 vagyok



2012. aug. 24. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha már Istennel jössz, olvasd a Bibliát.


Ha valami egyéb hasznos olvasnivalót akarsz, olvasd ezt: Vikrot E. Frankl: ..mégis mondj igent az életre!

2012. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
ilyenkor egy kis testedzés feldob! Próbáld ki! Pár fekvőtámasz, guggolás, felülés stb. Elkezdeni nehéz lesz, de felfrissít még ilyen melegben is, csak igyál sokat. Aztán jobb lesz az olvasás, filmezpes bármi. Felélénkülsz!
2012. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
minden nap sportolok és tényleg jót tesz közben meg utána de visszaáll az egész dolog. Minden reggel olyan sz@r kedvűen kelek fel.
2012. aug. 24. 11:58
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Halgass sok zenét, és olvass Rejtő Jenőt.

Nemtudom, dolgozol-e, de a tanulás is frissíti az agyat. Nézz ki valami tanfolyamot.

2012. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Ezen felsorolások mellé javaslom a rendszeres szívből jövő imát.

Ha Jézusnak szüksége volt rá, mennyivel inkább nekünk.

Beszéld meg vele ezeket az érzéseidet, és kérj tőle segítséget.

Zsömle/lány

2012. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Olvasgasd a Bibliát(Szentírást)és segíts azoknak a lelkeknek akik gonoszságban élnek.Minden egyes lélek megmentése a te üdvösségedet és Isten dicsőségét szolgálja...Jézus segít ebben ...


Ez egy nagy kihívás az ördöggel szemben.Ezért vagyunk ,a megpróbáltatások idején.Garantálom neked hogy nem fogsz unatkozni...


(K.GY)

2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem cserélj ágymatracot, vagy párnát, azért lehetsz olyan nyomott egész nap.
2012. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Hazardteam ***** válasza:
Akkor jellemző ez, amikor úgy érzed nem a "helyeden" vagy, nincs célod, ami felé haladsz, vagy van, de frusztráltnak/meghiúsítottnak érzed. Előfordul, hogy valamit nem tettél meg, vagy nem néztél szembe vele, halogatsz, vagy valami nincs rendben az addigi világképeddel. Lehetnek biokémiai okai is, a 20-23 év körüli fiziológiai ugrás hormonális változásai. Lényegében sok oka lehet, de ne ess kétségbe, mind átmegyünk ilyeneken és te is fogsz még. Küldök valamit privátban, aminek a nagyobbik részével egyetértek és igazolva látom így évtizedek távlatában. Lehet, hogy te is találsz benne hasznos és használható dolgot, vizsgáld meg, ha gondolod.
2012. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem tudok az eddigiekhez képest újat ajánlani, de megtaláltam az 1. válaszoló által javasolt könyvet a neten:


[link]


Viszont az olvasás mellett nagyon jót tesz a minőségi zene, úgyhogy hallgass sok jó keresztény dalt. :)


Üdv. :)

2012. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 HudsonHawk ***** válasza:

Ima, zene, Biblia ezeket tudnám ajánlani én is, plussz még ezt a keresztény könyvet. Humoros és komoly egyben, én élveztem


[link]

2012. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!