Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt egy hívő ember?...

Van itt egy hívő ember? Szánna rám egy kis időt?

Figyelt kérdés
Valakit kérhetek így ismeretlenül,hogy imádkozzon értem? Ma kaptam egy igét,ami megtérésre szólít fel. Nekem most minden zavaros,kesze-kusza az életem. Kérnél egy igét az életemre és a hogyan továbbra és le is írnád(akár privátban is)? Köszönök előre is minden segítséget,bármilyen igét is kapsz kérlek írd le!

2012. aug. 29. 20:35
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nekem kell döntenem?Én szeretnék megtérni,de valamiért mégsem megy. Miért? Bennem van a hiba vagy nem jött el az ideje/nem vagyok rá kész?
2012. aug. 29. 22:04
 12/37 A kérdező kommentje:
22:01-esnek is köszönöm a segítséget!
2012. aug. 29. 22:08
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
Mindig itt van az ideje, hogy megtérj. Ez nehéz döntés, de fontos. Mindig lesz, ami vissza akar húzni, de amikor az ember Jézus mellett dönt, csak előre szabad néznie, mint ahogy 22:01 válasza is írja.
2012. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
És ha Jézus mellett döntök,akkor onnantól kezdve könnyebb lesz előre nézni? Szóval nem akarok majd hátra tekinteni?
2012. aug. 29. 22:24
 15/37 anonim ***** válasza:
91%
A kísértés mindig ott van. De Jézussal a szívedben ezerszer könnyebb NEM-et mondani a gonosz mesterkedéseinek :)
2012. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
91%
De boldog leszel, és ez segít majd abban, hogy igyekezz előre tekinteni, ne pedig hátra. :)
2012. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

A hit és a megtérés nem villám csapásként történik, bár vannak jelei, hogy az ember szeretne istenfélő életet élni.


Ahhoz, hogy ez sikerüljön, Jézus szerint ismeretet kell szerezned Róla és az atyjáról annak szándékairól.


(János 17:3) 3 Az pedig az örök élet, hogy ismeretet szerezzenek rólad, az egyedüli igaz Istenről, és arról, akit elküldtél, Jézus Krisztusról.

Ez az örök élethez vezető első lépés.

Az ismeret fogja megerősíteni és kialakítani a hitedet, amihez megfelelő tetteket is párosítanod kell.


Nem tűnik egyszerűnek de nem is nehéz.:)

2012. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Ne kívülről várj csodát!


"Nem keresnél engem, ha nem lennék benned."


(Pascal.)

2012. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
A kesze-kusza életed rendbetételéért esetleg tehetnél is valamit. Ha ezt másoktól várod, nagyot fogsz csalódni. Ne olvasgass arról, hogy milyen nagyszerű lehetnél, hanem tégy érte. Ez üdvözítő egyedül. Próbáld ki, veszítenivalód, úgy látom nincs.
2012. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Persze,hogy próbálok tenni,de vmiért minden próbálkozásom kudarcba fullad. Önerőből nem tudom megoldani... Köszönök minden hozzászólást!
2012. aug. 30. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!