Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezt elmagyarázná valaki? Most...

Ezt elmagyarázná valaki? Most már ilyen is van? Kineklehet akkor hinni? Katolikusok én nem katolikusok figyelem!


2012. szept. 4. 20:39
1 2
 11/15 Sághegyi Csaba ***** válasza:

Lám lám, az agyatlan egyházgyűlölet megvakítja a szemeket a bemutatott római számos tényekre. Ahelyett, hogy leellenőriznék maguk is az átváltóval, csak lepontoznak, meg teljesen másról kezdenek beszélni, mint amit bizonyítottam. Mind ki fogtok hullani a királyságból, ha nem tértek meg! Ki tudja, meddig van időtök...

Nem vagyok katolikus, nem értek egyet az egyházzal, csak a hazugságokat leplezem le. A hazugok ezt nem szeretik. Isten nevében a sátán csatlósai! Pontozzátok le ezt is! :D

2012. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
72%
ha már keresztények vagyunk... szerintem Isten előtt minden ember ugyanolyan értékes, és bennem nem lenne annyi... hogy is mondjam, önbizalom, hogy egy egész egyház ellen szólaljak fel. én személy szerint nem vagyok katolikus, de vannak élő hitű, katolikus barátaim és ismerőseim, de ami a legfontosabb, amit már írtam: Istent nem érdekli milyen felekezethez tartozol! szerintem legalábbis, mert olyat nem találtam sehol a Bibliában, hogy bomoljatok felekezetekre... és ha éppen valaki sötétségben jár, akkor imádkoznunk kell érte, nem pedig kikiáltani a fenevadnak... de úgy gondolom, amíg Isten a Mindenható, és Jézus a Megváltó valaki szemében, addig semmi baj. bálványokat imádni tényleg nem szabad, de más felekezeteknek is vannak szélsőséges ágai. Isten különbözőnek teremtett minden embert, pl valaki akkor érzi magát közel Hozzá, ha sír, valaki akkor, ha ujjong. Őt többféleképpen lehet dicsőíteni (ez a zsoltárokban többször benne van), pont mert nem minden ember egyforma. szeretnünk kell egymást, mert együtt vagyunk erősek, és nem szabad, hogy a különbségeink győzzenek. szóval, nem értek egyet ezzel a videóval.
2012. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Átváltóska!


Amit kértél, én maradéktalanul megtettem! Ellenőriztem az átváltást, utána pedig lepontoztalak.


Az átváltást nem annak a programnak kell megtennie, amit te belinkeltél. A Szentírás világosan írja, hogy számolja össze az ember annak a számát. Nem azt írja, hogy "keres egy átváltó programot". Nem átváltásról van szó, hanem összeszámlálásról! Annak a névnek az összeszámlált értékét kell megtalálnunk, amelyik az adott hatalom maga által elismert neve, azon a nyelven, amit önmaga elismer, és amelyen a név eredetileg írva van.

A te módszered nem erről szól. Egy program nem tudja értelmezni a római számok között nem szereplő betűket, és hibát ír ki. Ez nem jelent semmit. Számtalan felirat esetén olvashatunk olyan szöveget, amely a benne szereplő, római számként is értelmezhető betűk összeadásával a feliratot viselő épület keletkezését, vagy valamilyen történelmi esemény dátumát örökítették meg. Ez egy teljesen elterjedt szokás volt: a szövegbe dátumokat és számokat elrejteni. Ezért a te eljárásodat nem kellene erőltetni! A VICARIUS FILII DEI magyarázata nem új keletű. A 17. században már létezett ez az értelmezés. Ha igaz lenne a te értelmezésed, akkor több száz évig várni kellett volna arra, hogy létrehozzanak egy programot, amely kidobja, hogy ezeket a szavakat nem lehet római számként értelmezni! De ezt egy második osztályos kisdiák is el tudja dönteni. Erre nem szükséges egy programot létrehozni! Az "R" betű például nem római szám, ezért a "VICARIUS" szó átváltása nem lehetséges arab számra. De nem is erről van szó!

2012. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

00:59:


Nem akarlak elkeseríteni, de siralmas az a szint, ami a műveltségedet jellemzi...Minden rossz szándékból mondom, hogy folytasd az iskolát, mert hogy nagyon nem vagy otthon a történelemben az tény és való. A vádolásban viszont (sajnos) annál inkább...Remélem ez nem marad így.

2012. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

9-es, igen kifejthetnéd


Amúgy köszönöm a hozzászólóknak.

Szóval hanyagoljam afelekezetet. Inkább imádkozzak és kérjek útmutatást.

Jó persze elöb hitet kellene kérni, szerezni.

2012. szept. 13. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!