Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az emberek miért ellenzik...

Az emberek miért ellenzik annyira az iszlámot?

Figyelt kérdés
Tudom vannak fanatikus hívők is de nem lehet általánosítani..

2012. szept. 15. 14:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
17%
Azt még hozzá tenném, hogy az Iszlám tudományokhoz, és más kultúrákhoz való hozzáállásáról, elég sok mindent elmond, hogy az Iszlám kultúra virágzott és tudományosan fejlett volt a kora-középkor és középkor idején, míg a keresztény Európa a reneszánsz idejéig a mocsokban és a tudatlanságban fetrengett.
2012. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Hazardteam ***** válasza:
27%
Mondod te.
2012. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
22%
Mondom én. Meg az épeszű emberek általában. Nem, nem vagyok muszlim mielőtt rám lenne fogva.
2012. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
35%
Nem ehhez a megállapításhoz akartam eljutni ezzel, de ez is egy vélemény.
2012. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem azért, mert a legtöbben nem ismerik a vallást, és mindenki rögtön az öngyilkos merénylőkre gondol.
2012. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Sághegyi Csaba ***** válasza:
71%
Amíg mindennapos, hogy muszlimok keresztényekre vadásznak, addig kerülöm a muszlimokat, nem bízok bennük. Ahogy a hindukban sem, Indiában ők is agyonverik a keresztényeket. Persze, ez intelligencia és nem vallás kérdése, de amíg az ilyen unintelligenciával ilyen vallások széles körben járnak együtt, addig nem keresem ilyen vallásúak társaságát.
2012. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Hazardteam ***** válasza:
35%
"Mondom én. Meg az épeszű emberek általában" Lefordítom: "hülye aki nem hiszi". Hasonló gyengusz manipuláció ahhoz, hogy "mindenki azt mondja, csak te nem, akkor mindenki hülye?" miközben ilyenkor a "mindenki" nem mindenkit jelent, csak nem tetszik, hogy másnak ellentétes a véleménye. Ülj vissza szépen az iskolapadba, amivel próbálokzol, azt kb. 2500 éve tanítják a görög iskoláktól kezdve. Na haladjál szépen, amíg szépen mondom és ne próbálkozz cimbi, mert nem kajolom, ha kóstolgatnak.
2012. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Tán nem tetszik a történelmi tény, amit leírtam az Alexandriai könyvtárról? Nem csodálom, elhiszem hogy kellemetlen a helyzet. Ennek elkerülése végett, tanácsolom, hogy ne a wikipédiát használd legközelebb forrásként, akkor nem futsz bele "kínos szituációkba".;) De ha úgy gondolod, akkor visszaülhetsz az iskolapadba is, pár történelem óra idejéig. Mert ami úgy történt, az úgy történt, és épeszű emberek nem ferdítik el. Ellenben te még azt is elferdíted amit én írtam le, hát még a többi tényt... Hiába próbálsz kimászni a dologból.
2012. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Hazardteam ***** válasza:
35%
Ki beszélt wikipédiáról okoska? Alexandria szerinted hányszor égett le? Ne magyarázzál, olvasgassál igazi könyveket te, ne nekem hadoválj mellé te szerencsétlen, agyhalott vakegér. Írtam neked valamit, azzal foglalkozzál, ne ide amatőrködj a képembe, mert nem szenvedhetem. Különben is mit írogatsz nekem? Kérdeztem talán a véleményedet? Ott a kérdés, azzal foglalkozzál, ne másoknak szövegelj te szerencsepogácsa. Ha beszélgetni akarsz, keress mást, legyen életed oszt jóvan, de ne engem szórakoztass a hülyeségeiddel te wikipédia te:D
2012. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

Kitört belőled is a Krisztusi szeretet:D Amit bemásoltál szöveg a könyvtárról egy az egyben megtalálható a wikipédián. Érdekes összefüggés:D

Na, miután jól lejárattad magad, be is fejezem a vitát mára:D

2012. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!