Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jár valakinek a mai ige? Azt...

Jár valakinek a mai ige? Azt tudom hogy ha 5öt rendelek ugyanannyit kell fizetni mintha egyet rendelnék, de nem tudom mennyi az annyi, még tavaly 300valamenniyt kellett befizetni, de nem emlékszek rá.

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kösz,hogy töröltetted a válaszokat.

Jó "vásárlást"!!!!xD

Inkább olvasnád,ahonnan másolják.:)

2012. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hazardteam ***** válasza:
Nem biztos, hogy ő volt. Ettől függetlenül Isten ajándéka NEM megvehető, különösen nem pénzen.
2012. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem én voltam...

A Mai ige egy kiadvány,újság féle amit meg lehet rendelni.Tavaly járt nekem,300 valamennyit kellett nekik befizetni a számlára,csak kérdeztem volna hogy jár e valakinek idén és változott e.

De ha nem tudjátok akkor inkább nem is kell válaszolni...

Ebben nem konkrétan igék vannak,hanem gondolatok,még történetek is minden napra.

2012. szept. 19. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem jár 2db. Még soha sehová nem kellett érte pénzt befizetnem. Küldik a sárga csekket, ha akarok adakozhatok, de csupán önkéntes alapon, és nekem tetsző összeggel.

Valami gyanús itt nekem.

2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!