Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ilyen nagy felázadás lenne a...

Gelazso kérdése:

Ilyen nagy felázadás lenne a keresztények között is, ha a prófétájukat gyaláznák, mint most a mohamedánoknál?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

én úgy hiszem Jézus meg tudja magát védeni

sőt övé a bosszúállás is, én nem húznék Vele ujjat

2012. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Keresztények melyik prófétáját a sok közül ??

"nagy felázadás lenne a keresztények között is"-szerintem NEM.

2012. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Most hogy láttam ezt a videót, tiltakozásul feltöröm a szentesi vízgazdálkodási társulás honlapját.


http://www.youtube.com/watch?v=y-C2Iz4QBRw


[link]

2012. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%

Én meg újra reménykedem, hogy mégis beteljesedik a jóslat Jézus eljöveteléhez, hogy a Közel-Keleten kialakul egy vallásháború, amely írtani kezdi a keresztényeket.

Attól tartok, hogy tényleg a Sátán indította ezt be és úgy látszik Franciaországban lakik.

2012. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Tömegével készültek az elmúlt évtizedekben Jézust ábrázoló, többé-kevésbé gyalázkodó jellegű karikatúrák, rajzfilmek, filmek, különféle prózai szövegek, dalok stb. Egyetlen esetről sem tudok, amikor ezek miatt bármelyik keresztény személy vagy csoport a muszlimokhoz hasonló módon "fellázadt" volna; vagy hogy vérdíjat tűztek volna ki valamelyik szerző / alkotó fejére, mint ahogyan a muszlimok például pár évvel ezelőtt Salman Rushdie meggyilkolásáért többezer dollárt ajánlottak fel...
2012. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Jézus meg védi saját magát, nagyobb hatalma van mint ha az egész kereszténység össze fogna érte, nem kell segítség.

Mint mondta Jézus Péternek amikor az egy karddal akarta megvédeni Jézust, hogy ha akarná egy egész légiónyi angyalt kérhetett volna az atyjától segítségül.


Evvel azt tanította, hogy a szolgái nem hadakozhatnak semmilyen célból, még saját magukért sem, mert az életünk az övé, meg tud minket szabadítani.

2012. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!