Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok erről vallásosok?

Mit gondoltok erről vallásosok?

Figyelt kérdés

Nem vicces ,hogy Hitler és Sztálin nagyobb ember, mint Jézus?


[link]


2012. szept. 30. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Miért Jézus mekkora volt?

Mert szerintem hitler egészen alacsony lehetett.


Amúgy,nem nagyobbak a szó másik értelmében.

2012. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Persze jézus semmit nem csinált.Nincs rá bizonyíték.


Ellenben Sztálin atombombát hagyott az utókorra. Na az valami meg egy ipari nagyhatalmat. Na ő a nagy ember.

2012. szept. 30. 12:16
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Sztálin és Hitler egy nyomorék lúzer:)
2012. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Isten nem képzeli Sztálinnak magát.
2012. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenenek kell provokativ es szelsoseges kerdeseket kiirni? Te nem vagy vallasos, ok azok, tessek elfogadni! Ezt hivjak tolerancianak, tudod. Valoszinuleg senki nem kivancsi a velemenyedre a megszolitottak kozul, maximum a fanatikusok, akik majd ideznek neked Lukacs evangeliumabol 800 oldalt, te meg lusta leszel elolvasni, igy meg belejuk sem tudsz kotni. Kinek jo ez?


Amugy az atombomba ha jobban belegondolsz nem olyan hudefasza talalmany, tekintve hogy mire hasznaltak fel. Ha meg tudomanyos ujitaskent meltattad nagysagat, akkor Nobel bacsit emeld Jezus fole, ne pedig Sztalint.

Hitlerrel kapcsolatban pedig gondolj a holokauszta, mielott isteniteni kezdened. Ja, bocs, olyan biztos nem volt..

A

2012. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hitler 173 cm magas volt, Sztálin mindössze 165 cm. Csak az elsőnek mondom...
2012. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Jézus kisebb ember volt náluk.

Jézusra semmi bizonyíték.

2012. szept. 30. 18:22
 8/22 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy kisebb ember volt. Nezd, en ugy gondolom, hogy a Biblia egy szep mesekonyv, aminek van nemi tortenelmi alapja, igy en Jezust fiktivnek, Sztalint es Hitlert pedig szar alakoknak tartom, de mivel tudom, hogy senkit nem erdekel az en szemelyes ki velemenyem, ezert nem irok ki provokativ kerdeseket. Nyugodtan kovesd peldamat. #5 voltam.
2012. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jézusra mi a bizonyíték?


Hitlernek legalább ott van a holokauszt.

2012. szept. 30. 18:52
 10/22 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem te egy normális ember vagy #8. Engem érdekel a véleményed:)

A kérdező meg istenítse csak azt a két majmot vagy kövesse őket, hátha olyan hű de nagy lesz.

2012. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!