Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szegedi egyetemista srác...

Nardael kérdése:

Szegedi egyetemista srác vagyok. Olyan embereket keresek akik mernek Istenről gondolkodni és beszélgetni. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Igazából arra gondoltam, hogy érdemes lenne egy keresztény pappal beszélgetni, főleg reformátusra gondoltam, engem a szüleim katolikusnak neveltek, az egész családunk az. Szívesen beszélgetnék egy rabbival is, vagy vallásos zsidóval, a héber nyelv is érdekel

2012. nov. 29. 04:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
31%
Én nagyon félek ettől, úgyhogy kérlek ne beszélgess velem!
2012. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a y.. T... a videóm! Írd be hogy szamosi lászló.
2013. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szervusz! A legfontosabb ezzel kapcsolatban, hogy a sok hamis üzenetet hirdetők közül találd meg az egyetlen igaz egyházát Istennek. És ha megtaláltad akkor még mindig azt kel, hogy mondjam, hogy üdvözítő egyház nincs, csak üdvözítő Jézus Krisztus. :)
2015. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!