Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudom, hogy nem epp ide valo,...

Tudom, hogy nem epp ide valo, de szeretnem megtudni, hogy Isten haragszik ram, ha baratom van 15evesen?

Figyelt kérdés
Neha csokolozunk,de ennyi.Nem olyan reg kezdtem el igazan hinni Istenben es meg nem tudom, hogy hol kezdodik a bun es hol nem. Koszonom a valaszokat.Remelem, nem haragszik senki a kerdesemert.

2012. nov. 29. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem haragszik rád:)

Természetes dolog, hogy ennyi idősen érdekelnek a fiúk.

Viszont a tetteidnek következménye van. Tehát bármit is csinálsz, azt ésszel. Főleg, hogy te valószínűleg lány vagy.

Gondolom nem szeretnél abortuszt, hatalmasat csalódni stb...

Persze ha nem bízol meg senkiben, nem is lesz soha normális kapcsolatod. De ne hagyd magad, hogy kihasználjának és hülyét csináljanak belőled.

2012. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Es komolyan,kicsit igy furanak tartom,hogy az aprosagokat is megkerdezem,de meg nem tudok annyi mindent. Abortuszom sosem lesz, a szeretkezesig meg van par evem :p
2012. nov. 29. 23:16
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Lesz×rja nagy ívben, hogy van-e barátod. Ahogy a csoki tojást tojó nyúl is. Amúgy megsúgom, hogy minden kémiai reakciókból lesz, így pl a gyerek is (majd 1× felvilágosít valaki). Isten egy fiktív lény, akit azért talált ki magának az ember, hogy a boldogság botor rózsaszín felhői között legyen. Mert milyen gané is az, hogy az anyag amiből vagyunk nem örökké tart. De ha meg lelkek lennék a Mennyben (amit kétlek), akkor meg stírülhetnénk egymás meztelen seggét, mivel gyanítom odafönt nem lenne ruházat, hacsak nem vattafelhőkből, meg gumicukorból lennének. De lehet, hogy mindenki kis fénygömb lenne, de akkor meg nem tudnánk a fénygömb gyülekezetben megtalálni a másik "lélekgömböt". 1 szó mint 100, nyaljátok-faljátok egymást nyugodtan (de ha herpeszes, azért ne nagyon).
2012. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Másodiknak meg üzenem, hogy honnan tudja, hogy nem haragszik? Valami mennyei követ lenne? Szerintem már az ördögökkel köszörülteti a vasvillát. X)
2012. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sok-sok évvel ezelőtt ennyi idősen már férjhez mentek a lányok Isten áldásával, szóval nem haragszik rád. Nem az a bűn, ha barátod van, hanem az, ha elfelejtesz szeretni.
2012. nov. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 3/5-ös válasz nagyon ott van :D Szerintem te vagy az Isten :D
2012. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem Isten nem szokott haragudni ilyesmi miatt. Viszont meg lehet Őt sérteni egyes dolgokkal, sőt az ember el is tud távolodni Istentől és ez az amit el kell kerülni.

Ha egy fiúval együtt töltitek az időt kettesben akkor az egy bűnre vezető alkalmat jelent amit kerülni kellene. A csókolózás is szerintem ezért lehet bűn mert a további súlyosabb bűn elkövetésére vezet.

Ha az ilyen helyzeteket elkerülitek akkor egyébként az hogy együtt beszélgettek vagy mentek különböző helyekre az önmagában még szerintem nem bűn.

2012. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
Nagyon mérges!!!!!
2012. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
pokolra fogsz jutni.
2012. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Isten nem haragszik rád, de nem is büszke.

A tízparancsolatban benne van, hogy ne paráználkodjál. A házasság előtti szexuális élet bűn. A csókolózás is ebbe a kategóriába tartozik, mivel testi kapcsolatba kerülsz az illetővel, olyan vágyaid keletkeznek, amelyek már a bűn kategóriájába sorolhatók.

2012. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!