Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok? Szerintem van...

Mit szóltok? Szerintem van Isten. Isten a tiszta tökéletes szeretet. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Álmomban jártam Isten országában. Nem először, háromszor. De én az utolsót mesélem el nektek, ami idén 2011 Karácsony estéjén történt. Az álmom úgy kezdődött, hogy egy sötét szobában találtam magam, ahol szörnyű fájdalmak kínoztak. Lelki és fizikai gyötrődés volt ez. Úgy éreztem, hogy egy démoni, sötét, gonosz erő tart a markában. A démonok végül felemeltek a földről, és visszataszítottak a földre. Iszonyúan fájt mindenem, lelkem testem egyaránt. Szó szerint megkínoztak.

Ekkor fájdalmamban elkezdtem imádkozni az Úrhoz. Elmondtam imámban, hogy megbántam bűneim, és hogy bocsásson meg nekem, szeretem őt teljes szívemből. Ahogy ezek a szavak elhagyták a szám, hirtelen átkerültem egy olyan helyre, ahol hatalmas fényesség volt. A sötétségből átkerültem a fénybe. Ott egy szent fogadott. Szavából, lényéből sugárzott a szeretet. Azt mondta: "Isten látta könyörgésedet, és fájdalmaid. Megbocsátott neked. Az időd lejárt." Ezt az időd lejárt dolgot én akkor nem értettem. Meghaltam? Kérdeztem magamtól. Óriási szeretetet éreztem ami a szentből sugárzott. Én átkaroltam őt, majd megmutatta nekem Isten országát. Nagyon sok ember volt ott, és olyan szeretetet éreztem, mint még soha földi létem során. Mindenkit megöleltem aki ott volt. Tudom Isten országában számtalan lélek van, én csak párral találkoztam héttel, nyolccal, de őket mind megöleltem. A fényesség végig olyan vakító volt, hogy azt szavakkal nem lehet leírni. Isten országában az emberek, a lelkek nem unatkoznak. Óriási boldogságban, és szeretetben élnek ott az emberek. Volt ott például olyan aki festett, a többiek mással foglalatoskodtak. Az álmom lényege annyi, hogy van Isten országa, én jártam ott álmomban. Higyjétek el nekem minden szavam igaz, és nem lehet véletlen, hogy ezt álmodtam. Istennek terve volt vele, talán az, hogy ezt most veletek megosszam, és minden embernek terjesszem az igazságot. Az igazság nem más, mint az, hogy Isten él! Ez az üzenet. És "halálunk" után Ő fogja letörölni arcunkról a könnyeket.



2012. dec. 1. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked:)
2012. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem így szó szerint nem sok értelme van. A szeretetet lehet idealizálni, azonban mégis csak egy érzés, kell hozzá valaki, aki érezze, nem csak úgy magában lebeg az éterben, legkevésbé van neki országa, meg tervei.

Az, hogy tökéletes is, meg tiszta, szintén furcsa. Valószínűleg ilyen céltalan felebaráti szeretetre kell gondolni, pedig az igazság az, hogy a szeretet akkor erős, ha valamire vonatkozik, ha valakivel szemben lehatárolódik. Az általában szeretet nem igazi szeretet. Vagyis ebből következik, hogy a szeretetnek nem csak alanya, de tárgya is van, még ha ez a tárgyiság nem is olyan, mint más érzéseknél, kognitív aktusoknál.

2012. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy eltérően vélekedtek. Mindenkit szivesen olvasok..:)
2012. dec. 1. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik isten.
2012. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ámen!

Nekem azért jobban tetszene, ha nem lenne semmi okom arra, hogy halálom után letörölje a könnyeket, kivéve ha arról van szó, hogy életem és halálom minden percében könnyesre röhöghetem magam.


Amúgy nekem is vannak démoni álmaim azzal különbséggel, hogy ima nélkül, önerőből le tudom győzni őket, vagy el tudok menekülni előlük, és ha nem sikerül, akkor vissza tudok kerülni egy korábbi szituációba, hogy újra megpróbáljam. Néha félelmetes, de mégis élvezetes, mintha az egész egy játék volna.

Na bumm: Isten él, és az élet egy nagy játék (ha úgy állsz hozzá). ;)

2012. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez az álom nagyon valósághű volt. Úgy ébredtem az álomból, hogy nagyon jó érzések voltak bennem. És visszatérve az álmomra, olyan helyen voltam, ahol csak szeretet van, és én ezt éltem át. Olyan közegben voltam, amire én azt mondom mennyek országa. Nekem már sok olyan álmom volt, ahol démonok kínoztak meg, és álmomban gyötrődtem, szenvedtem tőlük. De érdekes, hogy amint kimondtam hangosan, hogy BOCSÁSS MEG URAM, azonnal leperegtek rólam ezek a csúf kreatúrák.
2012. dec. 1. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól figyelj ide: Én nem hiszek istenben, de amióta rengetegszer hallom a tv-ben, hogy: istenem, meg jézusom, pl: F. Róbert nagy a mennynek országa kijelentése, amit jelzem, hogy kétszer ismételtek egy későbbi adásban. Ez mind az emberi fejben megmarad. A média így tud hatni az emberek hitére. Én is álmodtam már vele, de ahogy egyre jobban nézem a tv-t, és hallom nap mint nap minden adón, hogy jézusom, már megint, istenem de jó... egyre jobban az agyába szivalkodik az embernek. Ez olyan, mint egy vers, amit állandóan ismételgetsz mgadban, betalunlod és a fejedben marad.

Aki nem hiszi, (mert itt még senki sem hitte el, nézzetek végig egy nap egy tv adót, és számoljátok össze, hányszor hangzanak el ezek a mondatok. És mégegy bizonyíték. Olvassátok el a "Manipulálják ezt a műsort? :-D" teljes szöveget, amit pontosan egy médiában dolgozó ember írt. http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2012. dec. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Jó volt ezt olvasni. Szaporodnak az ilyen bizonyságok, emberek sokasága tapasztal hasonlót. Ez azért van (Jézus sok látogatójának megmondta), mert rövid már az idő, sokan kell, hogy őszinte meggyőződéssel beszéljenek tapasztalataikról, aratni kell a mezőket, mielőtt a nagy aratás eljön. Hirdesd mindenkinek, amit tapasztaltál, Isten áldja meg munkádat!
2012. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Isten álom által napjainkban nem közöl semmit.Mindent amit tudatni akart velünk leiratta a Bibliában.

Egy alkalommal Jézus imában ezt mondta Istennek: „a te szavad igazság” (János 17:17). A Biblia, melyet Isten ihletett, feltárja az igazságot, mely amellett, hogy megbízható vezetést nyújt, biztos jövőt is ígér: örök életet (2Timóteusz 3:15–17)

2012. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudjátok én nem voltam hívő. Sokáig nem vettem komolyan sem a Bibliát, sem Istent. Lelkileg üres voltam. Sötétségben éltem, nem tudtam imádkozni. Rá kellett jönnöm, hogy az élet harc. Számtalanszor tapasztaltam démoni erőket álmomban, egyszer meg is jelent nekem egy démon látomásban. Tudom, hogy ez sokak számára nem hihető, de szerintem a jó és a rossz között harc folyik. Én felvettem a kesztyűt, és megfogadtam harcolni fogok a gonosszal, a bűnnel, és a kísértéssel. Mert vagy tudomást veszünk róla, vagy nem ezek létező dolgok. És aki azt mondja "nincs isten", az azért mondja mert még nem tapasztalta meg Isten átfogó, átölelő szeretetét. Nem ítélkezem, de tudom én magamról milyen vagyok Isten nélkül, és én már nem akarok olyan lenni..:)
2012. dec. 3. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!