Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a "Beszélgetés rejtettkézzel" című leírásról?

Figyelt kérdés
A neten található egy érdekes magyarázat az Földi élet utáni létre, s arra miért is vagyunk itt a Földön. Érdekelne van e más is köztetek aki osztja a véleményt vele. Pro és kontra érveket várok. Az oldal ahol a beszélgetés megtekinthető: [link]

2012. dec. 11. 01:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
na mi van, senkinek semmi véleménye, vagy belefeledkeztetek az olvasásba?
2012. dec. 11. 12:50
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Olvastam régebben, szerintem tipikus dezinformáció....az információk egy látszólag hozzáértő, valamint nagytudású egyéntől származnak, de 12 egy tucat van ilyen...olvass kicsit: Lacerta interjú, Jézus válaszol blog, Kyron közvetítések, Alaje üzenete,a masodik eljovetel.hu vagy ilyesmi, ezen az oldalon sokáig volt a 404 nevezetű felhasználó...aztán Ummita metafizika....Aranyi László honlapja ontja az ilyen dolgokat...jah a legújabb kedvencem az Urantia könyv szóval szemezgess, és olvass utána a többi ilyen dezinformációs forrásnak, amivel árasztanak el folyton...Szerinted miért???
2012. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom nézni az oldalakat.
2012. dec. 12. 05:33
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem az első 4 et, szemét mind. Nem mondom, hogy az amit kitettem az egyetlen és igaz, de logikusan gondolkodva elég egyszerűen követhető és értelmezhető amit mond. Mind a 4 oldal olyan halandzsa ami nem olyan párbeszédet mutat ahol a kétkedő megkapja a választ a kérdésére, hanem csak elmondanak egy kitalált történetet és ennyi, hidd el. Kösz de nem.
2012. dec. 12. 06:53
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem rohadtul beáll a sorba a többi "szemét" közé..tipikusan fényezi magát egy önmagát illuminátusnak nevezett egyén, hogy jobb fényben tüntesse fel az egész mocskot... Szerintem ugyanolyan halandzsa de te tudod...

Itt van egy fickó, nagyon jó videókat rak fel, szerintem ő nem halandzsázik:

http://www.youtube.com/user/coronitaclassics

2012. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Te jó Isten! Ezen az ucssó videón a gyerek hetet havat összehord mindnféle összeesküvés elméletet kitalál csak hogy okosnak tűnjön. Eleinte csak nagy közhelyekkel kápráztatja el a közönséget, majd rátér a hülyébnél hülyébb elméleteire. Erre meg arra jöttem rá, amit még a beavatottak sem tudhat mindenki de ő rájött, meg megmagyaráz nekünk mondatotak egy olyan könyvből amiről azt sem tudjuk micsoda. Lehte ő írt le pár oldalt és azt mutogatja. +! Túljátsza magát, olyan idétlenül magyaráz, annyira intelligensnek akar tűnni, hogy az már nevetséges. Remélem senki nem hiszi el ezt a sok maszlagot. Én kb 20 percig bírtam max addig is azért, hogy ne ok nélkül fikázzam szarrá, hanem azt mondhassam: igen megpróbáltam megnézni, ezerrel próbáltam, de a józan paraszti eszem azt mondta, vagy most kikapcsolod, vagy én kapcsolok ki. Egy értelmes mondatot nem lehet találni a teljes videóban. Kommentre lehetőség sincs, nehogy valaki megmondja neki hogy fogja már be végre, mert tudja, hogy tele lenne az összes videója ilyen kommentekkel.
2012. dec. 13. 04:27
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te maradj is meg a Rejtettkéz féle dolgoknál, az való neked, erre Csabi a videóban beszélő srác, azt mondaná tipikus embirka...
2012. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megengeded, hogy ezt válasszam az agybomlasztó összeesküvés elmélet gyártó birka helyett. :)
2012. dec. 14. 01:18
 9/18 A kérdező kommentje:
csak egy kérdést engedj még meg: Ha te hiszel ennek az embernek aki semmiféle vallásban nem hisz, mindenben csak a rosszat látja, még a meditációban is mert "ahhoz csukva kell lennie a szemednek és akkor nem láthatod hogy mi folyik körülötted a világban, és ŐK pont ezt akarják", akkor te mi a fenét keresel itt a vallásnál?? Semmi keresnivalód itt, mivel egyértelmű, hogy te ateista világnézettel csak bomlasztani vagy itt a közösséget. Húzz el!
2012. dec. 14. 01:22
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Húzz el te, aki ilyen ezo vallás turmixot nyeled be és még mosolyogsz is hozzá, nézz több videót tőle, meg fogod látni, hogy nem ateista... Sajnos nagyon sok olyan birka ember van itt, mint te, egyébként a nagy többségnek fogalma se volt róla mi a szar az a Rejtettkéz, senki nem válaszolt neked...na gratulálok ehhez a közösséghez...Én ellenben, aki tucat ilyen dezinformációs vackot végigrágtam már egyből átlátok rajtuk.....sajnállak, hogy még a birka stádiumodban vagy...mihamarabbi felébredést neked.
2012. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!