Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a "Beszélgetés rejtettkézzel" című leírásról?

Figyelt kérdés
A neten található egy érdekes magyarázat az Földi élet utáni létre, s arra miért is vagyunk itt a Földön. Érdekelne van e más is köztetek aki osztja a véleményt vele. Pro és kontra érveket várok. Az oldal ahol a beszélgetés megtekinthető: [link]

2012. dec. 11. 01:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Oh kösz próbáltam több vidit is nézni de sajna nem ment, a feleségemnek is mutattam és az első két három perc után mondta hogy kérdezzem már meg tőled hogy a gyerek miről is beszél. Mert egyszerűen érthetetlen, se füle se farka. És hogy te ebből mit látsz olyan eget verően érdekesnek. Azon is nevetett ami nekem fel sem tűnt, mikor arról beszél hogy szézelődött oroszlánok után kutatva las vegas és környékén, de inkább las vegasban, na itt nevetett fel és azt mondta: las vegas környékén mit nézelődött? ott sivatag van! És milyen igaza van. Sötét a gyerek mint az első néhány perc a videójából, azt szent! Hagyjuk egymást ne szapuljuk tovább, csak gondoltam válaszolok. És köszi, de ha a te nyelveden a felébredés azt jelenti, hogy azokban a dolgokban hiszek majd mint amit a srác mesél, akkor inkább hagyjatok aludni léééégyszíí!!!
2012. dec. 15. 16:12
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
Aludj kis embirka... :D :D :D de ha fogalmad sincs semmiről inkább hallgass.. igen Las Vegas az okkultizmus fellegvára, de erről sincs semmi fogalmad...
2012. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
Sötét persze perfekt angolsággal is tesz fel videókat...te milyen nyelven beszélsz perfekt??? Olvasol kb 100 vagy annál régebbi könyveket és nem csak a net baromságait osztod itt, amivel tipikusan csak félreinformálnak...gondolkozz már... Rejtett kéz...XDXD jó hogy nem az illuminátus mocskok itt a jófiuk...
2012. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nos akkor legnagyobb megdöbbenésedre: Igen, beszélek angolul, sőt Angliából írkálom nektek az üzeneteimet. Az hogy valaki megtanul több nyelven és nagy a lexikális tudása nem azt jelenti, hogy akkor ő már mindent tud. Van nektek igen? Szerintem ti bégettek és bólogattok minden hülyeségre ami elhangzik kedves barátunk szájából anélkül, hogy átgondolnátok. Értsd ne csak halld amit mond. És igenis inkább az olyan emberek legyenek hatalmon akik Istenben hisznek, hisz ők valszeg nem az emberek kihasználására mennek, mint sok hitetlen korrupt ember. Aki valóban hiszi és vallja hogy Isten létezik, eszébe sem jut, hogy az embertársának ártson. Ha nem is hiszel benne ezt ugye elfogadod? Hisz mindenki vágyik egy jobb világra, nem hiszem el hogy az élet csak ebből áll amit itt teszünk az életünk során. Ha valóban így lenne, sokan úgy is élnének, lopnának rabolnának, hisz tudnák, hogy rövid az élet. Bele sem akarok gondolni, mi lenne akkor. Fikázzatok csak nyugodtan, de ha mondjuk én kerülnék valami úton módon hatalomra, biztos nem sanyargatnám a népet mint manapság mindenhol a világban.
2012. dec. 15. 22:22
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

"Aki valóban hiszi és vallja hogy Isten létezik, eszébe sem jut, hogy az embertársának ártson."

Igen csak az a kérdés melyik Istenben, ugyanis anno egyesek az isteneiknek áldoztak illetve még öngyilkosságot is követtek el. A Bibliában számos olyan igevers van, ahol pl "Isten" olyanról rendelkezik, hogy bizonyos emberek irtassanak ki illetve halállal lakoljanak, akkor ott vannak az egyiptomi elsőszülöttek, Sodoma és Gomorra lakói, és folytathatnám az inkvizícióval...Kijelentéseid olyannyira nem helytállóak, hogy igazából reagálást sem érdemelnek, mégis megteszem. A legnagyobb mocsokságok a vallásokhoz köthetők, és képzeld én is hiszek a Teremtőben csak nem ezekben a felmagasztalt, vagy kreált entitásokban. Egy kicsit gondold át, amiket mondasz, mielőtt nekikezdesz.

2012. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
El kell hogy keserítselek, igen beszélek angolul, sőt angliából írok most nektek. És szerinted akkor így több vagyok mint más aki nem beszél nyelvet? Nem, és a barátod sem több nálam. Attól, hogy te elhiszed az összeesküvés elméleteit az nem engem példáz hanem téged. Egy olyan ember vagy aki mindenben a rosszat látja és elvakultan támadod a másikat ahelyett hogy megpróbálnád megérteni miről is beszél. Nem kell most csak erre a beszélgetésre gondolni, az életben is ilyen vagy, csak lehurrogod az embert anélkül hogy tájékozódnál a helyzetről. Valszeg beleolvastál abba amiről most szó van igaz? Hát persze, hogy nem. Csak azt nem tudom hogy kerül egy ilyen ember a kúltúra és közösség, azon belül is a vallás részbe?? Mert hogy te egy materialista központú emberke vagy az is biztos, látszik a kommentedből és a valláshoz semmi közöd, még távolról sem. Nos akkor miról is beszélünk? Menj csak a tudományokkal foglalkozó oldalakra és ne itt rontsd a levegőt. Mindanyiunk nevében köszönöm.
2012. dec. 16. 03:30
 17/18 A kérdező kommentje:
Ja bocs hogy 2x írtam le majdnem ugyan azt, korábban nem jelent meg az előző kommentem és azt hittem elfelejtettem elküldeni, elnézést mindenkitől.
2012. dec. 16. 03:31
 18/18 xywq válasza:

Sziasztok! Elég sok vélemény érkezett előttem; legfőképpen olyanoké, akik abszolút ateisták, vagy pedig valamely' vallás által agymosottak... No more comment about it... So...

Józan paraszti ésszel szerintem van benne valami. Jelentősen formálta a világnézetemet.

Hiszek a Teremtőben, hiszem, hogy létezik a Földön kívül is élet, hiszem, hogy működik a háttérben egy nagyon befolyásos réteg, akik szándékosan pusztítják a Földet és az emberiséget. Tehát ezzel az interjúval máris megkaptuk a kerek egész történetet. Teljes mértékben elhiszem, amit leírtak a blogban.


Olvastam a Bibliát, tele van ellentmondásokkal.

Olvastam a Lacerta interjút, ha nem is mindenben értek egyet, azért összegyúrva a darwini elmélet + Biblia + Földönkívüli beavatkozás = VALÓSÁG (én így értelmeztem. Mindenben lehet némi igazság, de egyik sem a teljes igazság)

Alaje üzenetei is szuperjó infókat tartalmaznak. A 9. rész a kedvencem (és a 17. rész 33. perctől)

Legutóbbi infóm pedig ez: Zeitgeist the movie (megtalálod a YouTube-on. Az első harmad a bevezető szöveg után szépen elmagyarázza, hogy miből jöttek létre a különféle vallások, és hogy valójában hogyan is kell értelmezni Jézus születését és feltámadását).


Mellesleg hited szerint történnek a dolgok. Mindig az az igazság, amit Te magad igaznak tartasz. A vallás egy igen kényes téma, amit azért találtak ki, hogy megosszák az emberiséget annak érdekében, minél inkább irányíthatóbbak legyenek. Ez vonatkozik a versenysportokra is. Főleg, ahol két csapat egymás ellen játszik. (Oszd meg, és uralkodj! Kenyeret és cirkuszt a népnek! - így van ez ősidők óta)

A lelki békéd érdekében pedig azt ajánlom, ne mások véleményét kérdezd, hanem elsősorban a saját intuíciódra hallgass! Bízz magadban, bízz az intuíciódban! ;)

2017. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!