Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok? Mennyire van...

KZitus kérdése:

Mit gondoltok? Mennyire van közel a világvége?

Figyelt kérdés
Már annyi mindent írtak erről. Valóban közel van a világvége?
2012. dec. 21. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Most még közel van, hiszen ma volt. De egyre távolodik. :-)
2012. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mulder614 ***** válasza:
25%
Még a biblia szerint minden képpen be kel következi annak hogy kikiáltják a béke és biztonságot. És megtámadják a vallásokat. És az igaz vallást is. És ez után rövidesen be is következik. Maják meg tudósok ide-oda, a biblia a leghitelesebb "világvége" jósló. Csak dátum nélkül.
2012. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

> Valóban közel van a világvége?

Én már nem is számolom, hány világvégét éltem túl...

2012. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

3-as válaszoló, tessék, egy lista 100 dátummal; számold meg nyugodtan, ezek közül mennyi hamis dátum volt a te életed folyamán:


[link]


A kérdésre: Soha nem lehet tudni. Számolgatni meg nem érdemes.

2012. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ozmium42 ***** válasza:
57%
Nos, a világ vége az egy nagyon messzi hely.
2012. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!


Amire Te kíváncsi vagy azt Mulder614 leírta neked.

Részemről annyit, hogy a biblia egy olyan könyv, amivel lehet az embereket riogatni.

Egyébként a béke és biztonság, már az első világháború előtt ki lett mondva, mert abban az időben is azt gondolták az uralkodók, és az emberek is úgy vélték, hogy "ilyen jó még sohasem volt". A bibliát úgy írták meg, hogy minden időben megfeleljen folyamatosan, ha lehet beteljesedjen, szinte irányítása alá von bizonyos ember tömegeket.

2012. dec. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak!

Nem hittem azt, hogy december 21.-én lesz a világvége.

De mivel foglalkoztat ez a kérdés, és a Biblia ír erről, én az onnan szerzett információt tartom hitelesnek, mert az emberi elme manipulálható, és ma nehéz magyarázatot találni a változásokra és a zűrzavarra. Mindenkinek van a világvégéről elképzelése, de engem az az egy érdekel, ami igaz.

A vég témájáról beszélő próféták nem a körülöttük zajló érthetetlen eseményekre próbáltak magyarázatot találni, hanem Isten ihletésére ecseteltek olyan körülményeket, amelyek a világ közelgő végét jelzik.

Ha nem Isteni ihletés által írták ezeket, honnan tudták volna leírni azt, ami nem az ők életidejükben, hanem napjainkban történnek a szemünk láttára. a Máté 24, Lukács 21 részei és a 2Timóteusz 3:1-5 pontosan azt írja le ami az én életem alatt teljesedik az embereken, rajtam.

Honnan tudhatták az írók mi teszi majd nehézzé a ma élő ember életét?

Úgyhogy erre jutottam, és további válaszokat fogok keresni a Bibliában, mert Isten mondja, hogy elfogja pusztítani azokat, akik pusztítják a földet. jelenések 11:18

2012. dec. 22. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudhatjuk sem a napot, sem az órát, de Jézus szerint közel van. Persze a kétezer évhez képest a kétszáz év már nem dobna sokat, ha a kétezer év közelnek számít, akkor a háromezer is.
2012. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
86%
amúgy megveszem majd a 2012 ha eljő a világvége c. filmet és azt fogom mutogatni a gyerekeimnek h én túléltem :)
2012. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mi keresztények azért várjuk, mert szeretetet akarunk adni és kapni Istentől.
2012. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!