Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismerőseim szeretnék, ha Hit...

Ismerőseim szeretnék, ha Hit Gyülis lennék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hallottam jót és rosszat!Érvek mellette és ellene ,ha tudtok!Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 15. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Kerüld el őket,beteg emberek.
2013. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Tessék egy exgyülis véleménye:

[link]

2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Nem lehetseges, hogy valamit felreertelmeztel, a dologgal kapcsolatban, mivel van ugy,hogy az ember szeretne valakinek egy mentoovet dobni,de a masik felreerti, szerintem senki kedveert nem kell Hit gyulis lenni, sajat erdekedben teszed, ha ezaltal megvaltozik az eleted, mert nekem sikerult. Az hogy az ismeroseid joszandekkal elhivnak, meg nem jelenti azt, hogy rad akarjak eroltetni, mert ehhez senkinek nincs joga, sot szabad akaratod van, a dologban. Esetleg vizsgald meg az o eletuket, es ha latod, hogy van alapja az eletukben annak, amirol beszelnek, es gyumolcsozo eletuk van, errol tudhatod, hogy jo uton jarnak!!!
2013. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 17. 15:48
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

Én is HGY-s vagyok.

Nem teljesen adja át a kérdésed hogy mit takar az hogy "szeretnék"? Ha nyomást gyakorolnak rád akkor ezért ne gyere el, ez egyáltalán nem muszájról/kötelezőről szól. Én is igazából a barátaiddal beszélgetnék el ha valóban erről lenne szó. Attól pusztán hogy gyülekezetbe jársz még nem lesz semmi. Nem a felekezet hanem Jézus Krisztus üdvözít, Őhozzá kell menni és ezt kel vágynod.

Ha viszont félreértem és tényleg csak invitáltak/meghívtak akkor rajtad áll hogy eljössz-e. A legbiztosabb a személyes tapasztalat, hogy elmész egy istentiszteletre és ott beszélgetsz emberekkel/megnézed milyen. Nincs semmi belépődíj vagy kötelezettség hogy végig kéne ülnöd, rád van bízva hogy mikor jössz és meddig maradsz, szóval ha érdekel és kíváncsi vagy akkor mindenképpen azt ajánlom hogy látogass el és győződj meg róla személyesen.

Szeretettel várunk;)

2013. jan. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
66%
Szerintem messziről kerüld el a társaságukat!
2013. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg -ezt tanácsolnám. :)
2015. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!