Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hittanon az esperes azt...

Hittanon az esperes azt mondta, hogy a kártyával kezdődik a drogozás, és Fekete Pétert se játszunk, mert a kártya az ördög bibliája. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Lehet, valaki azért lett drogos, mert gyerekkorában Fekete Péterrel kártyázott?
2013. jan. 21. 06:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez így hülyeség. Abban van némi igazság, hogy aki szenvedélyes kártyás, pénzben játszik, a kártyázás miatt akár lopni is képes. Ez már vezethet a drogozáshoz is.
2013. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Sokan lettek drogosok akik nem is kártyáznak meg nem is kártyáztak sose. Én imádtam gyereknek is, mégsem lettem az.
2013. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
ezek a reformátusok..
2013. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Vagy katolikusok.
2013. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy, melyik egyház papja, ugyanazt a hülyeséget mondja mind.

Ha ma egy 8-12 év közötti gyerek Fekete Péter, vagy éppen Forma 1-es, akármilyen kártyákkal játszik, nehogy abból következzen, hogy majd évek múlva rászokik a cigire, az italra, majd a drogra.

Ennyit a papok igazmondásáról, vagy esetleg a szellemi képességeikről?????

2013. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
evangélikus volt
2013. jan. 21. 09:09
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Esetleg nem lehet, hogy képletesen értette, csak a mai fiatalok már nem értik a hasonlatokat?

Arra gondolhatott, hogy a drog is olyan, mint a kártyajáték, ártatlanul indul, de ugyanúgy függőség lehet. A drog is ártatlanul indul, aztán sokan akkor veszik észre magukat, mikor kikötnek a heroinnál.

2013. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen igaza van az esperesnek, például fogadok nem tudtátok, hogy a szerencsejáték az alapja minden drogos életnek.


Na de ne nekem higgyetek, hiszen rengeteg statisztika van erről.

Például gondolom nem hittétek volna, hogy a heroinfüggők 20%-a vett már lottót!


A fiatal társaságok 89%-a olykor olykor pókerezett már egymással, és mindenki tudja, hogy a fiatalok 40%-a próbált már valamilyen kábítószert!


A legelképesztőbb, hogy a Föld népességének 66,6%-a (bűvös, sátánista szám) kipróbált már valamilyen szerencsejátékot, és na honnan szoktak kikerülni a drogosok? Hát persze, hogy az össznépességből, ez nem lehet véletlen!


Sőt, van egy ismerősöm, akivel általános iskolában autóskártyákkal játszottunk, és nemrég tudtam meg, hogy egyszer próbálta már a füvet 23 éves korában!


Nem nekem kell hinni, ezek tények, aki mihamarabb az elvonón vagy egy koporsóban akar kikötni, az gyorsan menjen a kaszinóba!

2013. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Hát, kedves 9-es, ezt az orbitális baromságot, amit leírtál!! Gratula hozzá bakker!
2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Tények a fenét!

Statisztikai számokat sorolsz, honnét vetted?

Te még nem tudod, hogy amikor a gazdálkodó szervezetek a KSH részére töltik ki a statisztikai nyomtatványokat, hogy azoknak mennyi a valóságtartalmuk!

Sosem dolgoztál még sem ilyen munkakörben akár egyetlen vállalatnál, sem a KSH-nál.

Vakon elhiszed, ami a KSH évkönyvekben megjelenik. Arról ne is beszéljük, ha valamelyik média (újság, rádió, tv) alapján írkáltad ide ezeket a számokat.

2013. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!