Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként szabad ilyen...

Keresztényként szabad ilyen pólót hordani? <3

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 22. 20:39
 1/9 anonim válasza:
szerintem nem.
2013. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
ááá csak pápa arcképest
2013. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Miért ne!
2013. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted Őt, akkor rendben van. De remélem ez nem válik olyanná, mint a keresztes nyaklánc, hogy boldog boldogtalan felveszi, maga se tudja miért.
2013. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%
Az a rózsafüzéres téma tényleg gáz!
2013. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, már csak azért sem mert a vallást nem lenne szabad összekeverni a divattal. Ne azért hordjunk már olyan pólót mert jól néz ki, de azért sem mert így gondolom. Ez egy erkölcs romboló reklám, ami a hit megcsúfolása. Gondolj csak bele: Van olyan póló is hogy f*ck off, vagy you. Na ezek is olyan dolgok amiket nem szabadna ilyen nyiltan kitenni.Sérő másokra nézve. Nekem ez is sértő lenne...
2013. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan. Csak aztán élj is úgy, ahogy az a pólódon áll.
2013. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi baj nincs vele, ha komolyan gondolod. Csupán divatból nem éri meg, mert visszaüt. :)
2013. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne szabadna? Inkább az lenne gáz, ha nem vagy keresztény, és mégis hordod. Vagy ha valamilyen trágár feliratú pólót hordanál. De az "I love God" felirat ugyan miért lenne bántó akárkire nézve is? Hiszen nagyon is szép dolog (főleg, ha igaz).
2013. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!