Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Evangélikusok! Mi a Magyarorsz...

Evangélikusok! Mi a Magyarországi Evangélikus Egyház állásfoglalása a melegekkel kapcsolatban? Értem ezt minden szintre, tehát homoszexuális párkapcsolat, élettársi kapcsolat, házasság, gyermek örökbefogadása.

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 13:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a kérdést. Miért nem akar befogadni engem a világ 3%-os melegtársadalma amikor csak a Bibliai értékeket akarom becsempészni közéjük!? Olyan csúnya dolog mikor kirekesztenek azért mert keresztény meggyőződésből nem férfival akarok házasodni. Ez olyan mintha azt mondanám hogy ki vagyok rekesztve hogy nem lehet két feleségem. Tetszik nem tetszik mindenkinek ugyanazok a játékszabályok.De mindenkinek szabad akarata van ezt nem elfogadni.Tehát érdekes hogy kirekesztéssel vagyok megvádolva azért mert én elfogadok valamit amit a vádló fél nem fogad el.
2014. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tudod mit, tényleg hagyjuk... Nem arról van szó, hogy te mit akarsz és mit nem, hanem az élni és élve hagyni elven... Megvan a magunk baja, nem kell ide még az ítélkezés. Legalább annyit ismerj el, hogy a vonzalomról senki sem tehet. Még hogy a melegek a vádlók, konkrétan én. Tudod milyen kirekesztve lenni egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz? Rólam spec. néha még az eredeti nemem sem lehet megmondani egy ritka hormonzavar miatt, pedig nem szedtem semmi hormont soha. Akkor most ezért ki kell valakit rekeszteni? Szabad akarat, akkor bizonyára mazochista vagyok...
2014. febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
*Élni hagyni lett volna, bocsánat, elírtam.
2014. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!