Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Örvendetes lenne ha Erdő...

Örvendetes lenne ha Erdő Péter pápa lenne?

Figyelt kérdés
Mi változna Magyarországon ,kinek használna egy magyar pápa? Eddig se sok vizet zavart ez az ember,mit fog tenni a hazája érdekében ha megválasszák?
2013. márc. 2. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg az ilyen tudatlan mocskolódás hoz átkot. Miért lennének a katolikusok bálványimádók??Mert kereszt van a falon, ikonok a templomokban? Nem a képeket tiszteljük, hanem azokat, akiket ábrázol. S nem szegtünk meg semmi törvényt, mert arról nem alkottunk képet, "ami fenn az egekben van", csak amit személyesen egykor valakik megtapasztaltak, pl. : Jézus Krisztus, Szűz Mária, a szentek, stb. Ha te egy képet tartasz magadnál a szeretteidről, akkor az azért van, mert annyira odavagy a fotópapírért meg a festékért???Nem, hanem mert szereted őket és így közel vannak hozzád bármikor. +s mi sem imádunk senkit, sem Máriát, sem Józsefet, sem pl. Szent Atanázt. Csak a közbenjárásukat kérjük. Mi is egyedül Istent imádjuk. Előbb tudakolódj és utána mocskolódj!!!!!!!!!!! Bocs amúgy az offért, csak ez úgy kikívánkozott belőlem
2013. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
11-es válaszolónak abszolút igaza van! De szerintem a 10-es válaszoló csak viccből írta, amit írt.. :))
2013. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Nos en megvedem ezen valaszolot:

"Ne csinálj magadnak semmiféle istenszobrot azoknak a képmására, amik fenn az égben, lenn a földön, vagy a föld alatt a vízben vannak. 5 Ne imádd és ne tiszteld azokat, mert én, az ÚR, a te Istened, féltőn szerető Isten vagyok!"


Az idezet 2Moz20 4-5.

Szoval ne csinalj istenszorot: Jezus isten es ember is volt egyszemelyben ezert helytelen a Jezus szobor mert Istent is jelkepezed vele nem csak az embert. Marpedig akit jelkepez meg ha nem is imadod de tiszteled ami szinten tiltvan van.Mindez nem az egben hanem a Foldon tortent de ez is bennne van a parancsolatban.....Szoval lehet balvanyimadasnak tekinteni mert nem tartja be teljesen a torvenyt de nem az en dolgom ezt megitelni...

Mindenesetre figyelmetekbe ajanlom ezt az ertelmezeset is a dolgoknak.Bocsi az offfert.

Ami akerdest illeti nagyon szeretnem ha Erdo Peter lenne a papa mivel magyar...ha meg ezert baj erne az orszagot balvanyimadas miatt az erdekes mert ha igy lenne egyszeruen Franciaorszag sem letezhetne es tudjuk nagyon jol mit kerulhettunkl volna el ha ok nem lennenek.

2013. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!