Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetek Jehova tanúja, miközbe...

Lehetek Jehova tanúja, miközben keresztény vagyok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%

A fölötted író vagyok KZitus!

Én ugyan azt az életet élem amit te,hiszen én is tanú vagyok,és nyugodt lelkiismerettel jelenthetem ki,hogy amíg református voltam meg sem közelítette az akkori életem a mostanit.Boldog vagyok,hogy Jehovát szolgálhatom,és Krisztust követhetem.Ha valaki megismeri ezt az érzést,szerintem nem lesz előtte kérdéses,hogy mit jelent kereszténynek lenni,és hogyan lehetünk azok!

2013. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%
Kedves kérdező! A kérdésed rafinált, de bibliai értelemben a válasz egyszerű rá, az előttem szóló testvérek pedig megválaszolták, így hát nem szaporítom a szót.
2013. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 lsandor ***** válasza:
20%
Valószínű, hogy ez csak egy provokáció, DE elmondom. Jehova Tanúi keresztények, nagyon komolyan vesszük a Bibliát és azzal összhangban igyekszünk élni
2013. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tartsd magad távol az ilyen kamu dolgoktól, mint pl.: a Jehova tanúi. Kihasználnak és manipulálnak. És valószínűleg sokkal meggyőzőbbek, mint én, de ez azt jelenti, hogy jól ki vannak tanítva és jó a kommunikációjuk, nme azt, hogy igazuk van.. :)
2013. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
17%
Kedves utolsó, mentegetőzöl? Hát igen, a tiszta igazság nagyon meggyőző tud lenni annak, aki szereti az igazságot - sajnos nem túl sokan vannak!
2013. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 lsandor ***** válasza:
44%
Utolsó előtti válaszoló! Jehova Tanúi nem manipulálnak és nem csapnak be senkit. Az igazság az igazság, ezen nincs mit bővíteni, ha valaki logikusan gondolkodik, akkor sok mindenre rájöhet
2013. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!