Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sopronban vannak Jehova Tanúi?

Sopronban vannak Jehova Tanúi?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos. Főleg h nagyváros, csak bújkál egy kettő valahol ott is.
2013. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért hiányoznak? Küldjek egy párat egerből?
2013. márc. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hol nincsenek?

Egyre több áldozata van a jehova féle fenoménnak sajnos..

2013. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

"Hol nincsenek?

Egyre több áldozata van a jehova féle

fenoménnak sajnos.." Áldozata?? Kérdezd csak meg egy olyan tanút, aki azelőtt nem volt az és úgy tért meg, hogy mennyire tartja magát áldozatnak. Épp ellenkezőleg, ők a legboldogabb emberek, örülnek, hogy megtalálták az élethez vezető utat.

2013. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az szép, méghogy az élethez vezető utat. Kik által, a jehovisták által, ugyan már. Mindent kiforgatnak ami a bibliában van.
2013. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

"Az szép, méghogy az élethez vezető utat. Kik által,

a jehovisták által, ugyan már. Mindent

kiforgatnak ami a bibliában van." Hazugság, mindig ezzel rágalmaztok minket, de amikor a bizonyításra kerül a sor, mindig kudarcot vallotok, és pont ennek az ellenkezője bizonyosodik be, vagyis hogy ti forgatjátok ki a a Bibliát.

2013. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez igy igaz, ahogy Istvan mondja! Mindig kudarcot vallanak azok, akik rolunk allitjak, hogy kiforgatjuk a Biblia tanitasait!
2013. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vidiripi


István35!


Az élethet vezető út.

(János 14:6) Jézus ezt mondta neki: „Én vagyok az út, az igazság és az élet. Senki sem jut az Atyához, csakis énáltalam.



"Hazugság, mindig ezzel rágalmaztok minket, de amikor a bizonyításra kerül a sor, mindig kudarcot vallotok, és pont ennek az ellenkezője bizonyosodik be, vagyis hogy ti forgatjátok ki a a Bibliát."


Jézus vagy az apostolok beszélnek a hét idöről?

2013. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Az élethet vezető út.

(János 14:6) Jézus ezt mondta neki: „Én vagyok

az út, az igazság és az élet. Senki sem jut az

Atyához, csakis énáltalam." Mutasd már meg kérlek hol mondta István, hogy mi vagyunk az élethez vezető út és nem Jézus??

2013. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Hazug jehovisták vagytok, egy szavatok sem igaz, Már nem egy vitám volt veletek, egyetlen egyenes választ sem kaptam.

Az igazságot nem kell magyarázni, nektek meg be sem áll a szátok. A hazugságot, azt igen, azt el kell hitetni az emberekkel, ezek vagytok ti.

2013. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!