Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az újdonsült párom Jehova....

Az újdonsült párom Jehova. Mire kell mellette számítani? Nyilvánosan nem fogja meg a kezem, se egy puszi. A vallása miatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 07:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Amit leírtál, azt jelenti, hogy te magával az Istennel jársz. xD Jehova = Isten.

Jehova tanúja, ezt így szeretik, ha vele maradsz, jegyezd meg. :D

2013. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Óvakodj (a törpétől), mert fejedre nő:

- addig dumál és nem ereszt, míg te is vallást nem váltol

- akár tetszik, akár nem, attól kezdve rendszeresen mégy vele az istentiszteletre

- akár tetszik, akár nem, addig nincs semmi közelebbi kapcsolat, míg össze nem esküdtök

- hitük tiltja a "családtervezést", nincs fogamzásgátlás = jóravaló, igyekvő, jó szakmával rendelkező számítástechnikában dolgozó ismerősöm már a 10.-ik gyermekét várja, mert a felesége hite, melyre ő is átállt, tiltja a fogamzás-gátlást. Ahány gyermek megfogant, annak meg kell születnie! És persze neveld is fel!


Addig keress magadnak másik társat, amíg "be nem kebeleznek" téged is, legalább annyira "ragadnak", mint a HitGyülisek!

2013. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Nemtudom, hogy ezt a vallása miatt tesz e, de ha igen (és szeret téged), akkor az szerintem már a vallási fanatizmus felé közelít, ha nem, akkor pedig nem szeret igazán. Döntsd el, melyik jobb....
2013. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és amit a második válaszoló leírt, az csak egy kis töredéke annak, amik történni fognak még. Lesznek annál borzasztóbb dolgok is, ha vele maradsz. Nekem ugyan nem volt jehovás párom, de három legjobb barátnőm igen. Az is bőven elég volt... Nem szeretek másokat a hitük miatt piszkálni, Az ember szabadon higgyjen, amiben akar (amíg úgy érzi, hogy az az előnyére válik), de ez egy olyan vallás, amiben jobb, ha a hívők csak egymás közt ismerkednek.
2013. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Őszinte részvétem.
2013. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

Kedves Kérdező!

Ha már ilyen kérdést tettél fel szeretnék neked őszintén válaszolni, de ha lehet privátba, mert sok olyan ember van itt akik nem őszinték, még magukhoh sem, és töbnyire előitélette van a másikkal szemben. Köszönöm, hogy megértel.

2013. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Hazardteam ***** válasza:
49%
Aaaanyám borogass
2013. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Megjelent a johova!

Most kebelezi be a kérdezőt!

2013. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Most látom, ki az az őrült, aki a mások által is jónak mondott válaszomat lefelé pontozza!

Még azt is írják róla, hogy az igazságnak nagyon-nagyon kis részét írtam meg a hozzászólásomban!

Ennyire sötét alakot én még nem láttam!

2013. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Kései Sirató ***** válasza:
Az lesz a legjobb, ha megkérdezed tőle, hogy nyilvánosan miért nem akar felvállalni?
2013. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!