Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen valláshoz tartozik a...

Milyen valláshoz tartozik a Németh Sándor vezette vidám vasárnap és Hitgyülekezet? Úgy értem melyik keresztény egyházhoz sorolhatóak? Katolikusok, vagy valamelyik neoprotestáns egyházhoz kapcsolhatóak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 11:14
1 2 3
 21/21 rosel válasza:
57%

Őőő..a pénz egyháza tulajdonképpen. Minél több jó magyar forintot dobsz a kosárba annál hívőbb vagy /azt, hogy talán annál nagyobb a péni**ed csak azért nem írom, mert nem hiszem, hogy valamire is használnák/, illetve annál gyorsabban gyűlik a lelkipásztoroknak az új Lexusra.

Hogy a te családodnak jut-e valami, tök mindegy, lényeg hogy dobd a kosárba:D Ja, és lehetőleg úgy, hogy a zárt markod annyira azért nyitott legyen, hogy mások láthassák mennyit dobtál bele.:)

Ezt megelőzi egy showműsor, melynek neve a "ki tud látványosabban hörögni és epilepsziás rohamokat imitálni?". Ja igen persze tudom, ekkor száll ki a démon belőled, de hogy minden alkalommal? Remélem a TB kötelezővé teszi és állja ezeknek az embereknek a pszichiátriai kényszergyógykezelését.

Továbbá egy kis önismereti tréning sem lenne rossz, EZEKnél nagyobb álszent, képmutató bagázst még nem láttam. Egy betörő bűnözőt (akiket elítélek magam is)százszor többre tartok, ők legalább nem játsszák meg magukat.

Aztán még van itt a biblia, maga az a cikkszedet amiből az egész elindult. Mert ugye a biblia a szent. Szóval ha most nekiállok és írok egy rakat fantasy storyt, meg azért teszek bele pár igazságot, illetve féligazságot ( hogy azért valamennyire hiteles is legyen), majd beleírom, hogy ezt bizony isten írta az én kezem közreműködésével…nos, akkor az is bibliának számít? :D Mert erről szól a történet…


Még sorolhatnám a mókás dolgokat róluk, de annyi a lényeg, hogy hülyének lenni nem bűn, csak gáz. Ha valaki úgy gondolja, hogy nincs olyan hobbija amire dobálhatná a pénzét hát hajrá-hajrá, tessék, csatlakozni!:)

2013. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!