Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Milyen számítógé...

Keresztények! Milyen számítógépes játékokkal szoktatok játszani?

Figyelt kérdés

19/F vagyok és hoztam egy döntést, mégpedig hogy nem játszok többet olyan játékkal amiben bűn lenne (Bibliában meg van írva: ne vesd a szemed bűnös dolgokra)

Így megváltam a counter strike sourcetól/1.6-tól, gta san andreastól, call of duty 2-től, age of empiresektől, bioshocktól és egyéb más erőszakos játékoktól.


A gépemen most csak az amnesia és a flat out 2 van.. de ezeket már kezdem unni. Szóval csak ötlet gyanánt ti mivel szoktatok játszani? :)



2013. márc. 23. 18:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
logikai pl
2013. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
természetesen azért töröltem le ezeket a játékokat mert gyilkolászni kellett bennük mindig valamilyen módon...
2013. márc. 23. 18:06
 3/35 anonim ***** válasza:
75%

Mert Amnesiáznod szabad? :D

Játszogass pl. aknakeresőt, nem egy CoD, de te tudod, bár én ezt hülyeségnek tartom.

2013. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Amnesiában nem kell ölni csak menekülni és még csak csúnyán se beszélnek benne :D úgy hogy szerintem szabad.
2013. márc. 23. 18:13
 5/35 anonim ***** válasza:

Morbid, parázna, gyilkolászos, spiritiszta játékokkal, amikben sok a pucér ember és a vér :D


Na jó csak poén volt:)


Mostanában nem szoktam játszani.

De ha játszanék, akkor valami logikai, ügyességi, stratégiai vagy kaland játék lenne az.

Játszani nem bűn:)


Amúgy most találtam egy zenét, ami véletlen sem keresztény:

http://www.youtube.com/watch?v=PirqxAFQafI

De hát ez is csak zene....

2013. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

De csak bűnös dolgokra veti az ember a szemét a lövöldözős játékok túlnyomó részében ami helytelen..


Igazából nem az a baj hogy lövöldözős, hanem az hogy embereket kell, benne lőni :/

2013. márc. 23. 18:16
 7/35 A kérdező kommentje:
erről jut eszembe az ilyen vadászós játékok amikben természetesen nem emberekre kell lőni azok izgalmasak valamennyire?
2013. márc. 23. 18:16
 8/35 A kérdező kommentje:
ja igen meg még a minecraft is megvan tehát ilyes féléket is ajánlhattok
2013. márc. 23. 18:40
 9/35 anonim ***** válasza:
66%

De az Amnesiában embereket kínoznak, tele van hullával, meg okkult cuccokkal foglalkoznak benne.

Egyébként, az agresszív játékok segítenek levezetni a feszültséget, pl. ha valaki felhúzza az agyam, akkor leölök néhány ipsét pl. Fallout 3-ban, aztán megnyugszom. Ha ezt nem teszem, akkor másokkal vagyok bunkó. Persze az is megoldás, hogy a bútorzatot verem szét, de azt meg a berendezés bánja.

2013. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Az amnesiában lehet vannak okkult cuccok de a főhősnek nem kell olyanokkal foglalkoznia csak néha kifőz pár vegyi anyagot ami kell a tovább jutáshoz és meg kell menekülni pár zombitól.. Meg igaz vannak benne pucér fazonok de azok halottak és szerintem nincsenek olyan jól kidolgozva hogy bárki is rájuk gerjedjen :D


Igazából az tetszik benne hogy ijesztő, menekülős thriller :)

2013. márc. 23. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!