Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi! Albumint beadatn...

Ozmium42 kérdése:

Jehova tanúi! Albumint beadatnátok magatoknak (szükség esetén), ha nem vérből származna, hanem rekombináns sejttenyészetből?

Figyelt kérdés
(Magyarázat: genetikai manipulációval rá lehet bírni sejteket, pl. élesztő gombát, hogy emberi albumint termeljenek. Ez után csak szűrni kell és tisztítani, és van albumin, ami azonos a vérben lévővel, de semmi köze a vérhez, mert soha nem érintkezett vele.)
2013. ápr. 3. 18:34
1 2
 11/12 lsandor ***** válasza:

Maga az albumin nem vérfrakció, hanem egy vérfrakció összetevője. Ebben az esetben minden Jehova Tanúja maga dönt, hogy elfogadja-e vagy sem, tehát akár el is lehet fogadni még ha nem gombából is van kitermesztve.

Ozmium@ mi volt a kérdés célja?

2013. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam. Én időnként szoktam kapni, habár főleg inkább kisebb koromban, utoljára 2 és fél éve. Eddig azt hittem, hogy vérből készült, de most úgy gondolom, hogy lehet, hogy nem. Egy tanú (aki szokott járni hozzám), nem tudta pontosan, mi az az albumin, de azt mondta, hogy tanították neki, hogy nem szabad beadatni.
2013. ápr. 10. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!