Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha részeg...

Bűnnek számít, ha részeg vagyok, vagy ha be vagyok tépve?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 14:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 21. 17:28
 12/16 anonim válasza:

Én kolis vagyok egyetemen és szinte hetente berugunk, jol érezzük magunkat egy héten egyszer.Szerintem ez nem bűn ha mégis azlenne akkor sokk van már a rovásomon :)

de egyébként én ezt nem szoktam meggyónni.

meg előző kommentbe olvasva:

"...se részegesek..."

én a részegesek szót alkoholistának értelmezem, alkoholista meg sztem az aki mindennap a kocsmában rajoskodik..

2009. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem. Azt, hogy miért kínzod magad, egyedül csak te tudod. Meg kell keresni azt a lelki okot, ami kiváltja ezt a kényszert benned. Nem tudom láttad-e az Izi rájdert. A lány, aki állandóan kiütötte magát, nem tartotta a mértéket. A szervezete még azelőtt mondta fel a szolgálatot, mielőtt az álmát valósította volna meg. Meg kell találnod a magad számára egészséges mértéket, mert a másik lány aki megtartotta kisebb sérülésekkel megúszta és elérte a célját.
2009. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát sztem nem, már ha pusztán azt nézzük, azt, h mit csinálsz ebben az állapotban az más.


Jogilag pedig ha elmúltál 18 éves akkor nem bűn, elvégre nagykorú vagy alkoholt lehet fogyasztani. Betépni azért bűn, mert a drogozást a törvény büntet, lehet vitatkozni rajta, h jó-e vagy sem a törvény, de attól még ez van.

2009. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

nenene vizet NE igyál vizet csak az állatok isznak :D

meg a másnaposok..

2010. febr. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Míg a közbiztonságot nem veszélyezteted vele,addig jogilag nem. Erkölcsi értelemben szerintem nem egy nyerő dolog,de ha csak magadat szórakoztatod vele,és elzárkozól a külvilág elől arra az időszakra,akkor nem problémás. Ha irritálóvá,mások felé idegesítővé,összeférhetetlenné válik az illető, az erkölcsileg is okádalom!
2010. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!