Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kritizálnak-e téged / a...

Kritizálnak-e téged / a választott meggyőződésedet / vallásodat? Ha igen, milyen meggyőződésű / vallású emberek teszik ezt leggyakrabban?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 14:16
1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az én vallásomat itt szokták a legtöbben kritizálni. Valamiért a Hit GYülekezete tagjai leginkább.
2013. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szokták, főleg rágalmazással, akár itt is, de máshol is, lásd leggyakrabban TV-ben meg a "független hírportálokon".. Mivel nem kérdezem meg mindenkitől, hogy milyen vallású, így ezt pontosan nem tudom pár emberről tudom, hogy ateista, jehovista és hit gyülis).
2013. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Érdekes. Az én vallásomat is a Hit Gyülekezete tagjai kritizálják leginkább (sajnos, ezt meg tudom erősíteni), illetve azok, akik anyagilag érdekeltek abban, hogy emberek bedilizzenek, ezért "hivatásból" is materialisták.
2013. ápr. 12. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen, az Örs Vezér terén mindig megtalál egy mormon és kritizál amiért ateista vagyok. De kedves amúgy, egy idő után levágja hogy nem érdekel.

Bezzeg a jehovások...

2013. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Balu86MH ***** válasza:
100%

Odakint ill munkahelyen/suliban nem ért negatív vélemény, am RómKat vagyok.


Legelőször itt ezen az oldalon támadtak a Jehovák a hitem miatt :P

2013. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Részeg emberek, akiknek szemeik vannak, de nem látnak és füleik vannak, de nem hallanak:)

Tisztelet a kivételnek....

Egyébként nem tartom helyesnek a kérdésben említett viselkedést. Minden vallás tulajdonképpen egy dogma kosár :D

A eszméket külön-külön kell értékelni és nem egy egészként.

Mi sem attól vallunk azzá, akinek mondjuk magunkat.

A tartalom, a szándék, a cselekedet számít a legjobban és nem a külsőségek vagy "tévképzetek".


Nekünk úgy kell élnünk, hogy ha valaki minket kritizál, az az Atyát kritizálja.

Véleményem szerint elméletileg az is lehet keresztény, aki nem tudja magáról. (bár ezen tuti a többség kiakad).

2013. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Engem keresztény embert kritizálnak a vallásom miatt legfőképp evolucionisták és ateisták.

És most újból megbántom a drága lelki világukat, de a saját sötétségük miatt nem látnak valójában tisztán és ezért is vannak viták velük.


Itt egy videó amit ők nagyon szeretnek, az előadást Kent Hovind tartja. Ebben az előadásban kész, igaz, bizonyított érvekkel tud szolgálni arra Hovind, hogy Isten létezik és hogy a Föld nem több milliárd éves :)


http://www.youtube.com/watch?v=FVTIORn39UY


UI. nekik: Hahaha..


További szép napot! :)

2013. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Igen, engem is, és a vallásomat is.


Leginkább kik? Volt egyházam tagjai, neoprotestánsok, szektások, ateisták és agnosztikusok egyaránt...

2013. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Senki sem bírja elfogadni, hogy én nem vagyok nagy keresztény. Senki. Itt a városban (kisvárosban) mindenki leszól ezért. Miért nem lehet elfogadni, hogy más ember miben hisz? Ráadásul nem tehetek mit... Aspie.

42 százalékos válaszoló: nevess csak rajtunk! Majd ha neked is felfogható, normális bizonyítékot felhoznak, hogy egy robbanás keletkeztében jött létre a föld, ne csodálkozz ;)

U.i.: hahaha.. Ateista vagyok.

2013. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A nagy robbanás elmélete sok sebből vérzik és nagyon sok evolúció tanító és tudós is belátta, hogy bizony nincs semmi értelme.


Innentől kezdve az ember miért higgyen olyanban ami meg sem történhetett (nagy robbanás) és miért ne hihetne olyanban amire van egy csomó bizonyíték (teremtés)?


És állítólag nekünk van kimosva az agyunk, hát tudod akit már óvodában arra tanítanak, hogy a dinoszauruszok több millió évvel ezelőtt éltek és alsós iskolában pedig azzal folytatják, hogy a föld pedig több milliárd éve keletkezett (az abszolút semmiből ahogy azt a nagy elmék [mily bölcsek] szokták mondani) akkor lehet, még sem nekünk van kimosva az agyunk világszerte :)

2013. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!