Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik az, hogy az ördög...

Létezik az, hogy az ördög megszállja az embereket?

Figyelt kérdés
Esetleg személyes történetek?
2013. ápr. 17. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2013. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem létező dolog nem tud semmit csinálni!Nemlétező kőben nem lehet hasra esni!
2013. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Az ördög nem, mivel nem létezik. Démoni megszállás azonban igen. Viszont nem kell félned, amíg nem gondolsz és koncentrálsz erre a kérdésre, addig nem lesz bajod.


(Lehet lepontozni nyugodtan. Már kezdek hozzászokni hogy itt nem szokás tiszteletben tartani a másik hitét.)

2013. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Milyen hited van, ha megkérdezhetem?
2013. ápr. 17. 14:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a katolikus egyház még ma is végez ilyet. Sőt amerikában még látványosságot is csinálnak belőle (NAT GEO Tabu műsor)
2013. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Nem mondhatnám, hogy kifejezetten egy valláshoz tartozom. Több vallásból gyúrtam össze azt, amiben hiszek. :)


Egyébként igaz, amit az utánam válaszoló írt: az egyház még ma is végez ördögűzéseket.

2013. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"a katolikus egyház még ma is végez ilyet"

És az jelent bármit?

2013. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem. Ha mégis, ott már nagyon súlyos problémák vannak... komoly pszichés zavarok miatt érezheti úgy az ember, hogy "megszállta az ördög".

Ha véletlenül elkövettél valami rosszat, az nem azért van, mert megszállt az ördög, hanem mert Te is emberből vagy.

2013. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező


Bizony létezik. De most mennem kell ezért a későbbiekben fejteném ki, ezt az érvelést.


Persze vannak akik szellemi betegségben szenvednek, de az nem tévesztő össze a Sátáni befolyásoltsággal.

Sátán egy élő valós szellemi lény aki hatással tud lenni az emberekre, lásd Jézus idejében is voltak démontól megszálltak, és nem elmebetegek voltak.


Természetesen, mindent a Sátánra sem lehet fogni, ezért ehhez jó ítélő képességre van szükség.

Tisztelettel Katy Weaver

2013. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
akinek a barátja az Oszkár?
2013. ápr. 17. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!