Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ugye nem mind...

Keresztények, ugye nem mind gondolkodtok így?

Figyelt kérdés
Pár perce láttam egy kérdést, ami arra céloz, hogy miért nem írtja ki Isten a melegeket, pedig a kérdező szerint kellene. Hogy lehet ilyet kérdezni, vágyni, ha az embert eltölti a keresztényi szeretet?

2013. ápr. 22. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
69%
Hmm.. bárcsak jobban ismerném a Bibliát és lenne egy frappáns idézetem ez ellen... De nincs... Egyébként szerintem eléggé undorító felvetés.
2013. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
97%

az ugandai "kill the gays billt" (törvény a melegek halálraítéléséről) amerikai "keresztények" támogatták és pénzelték az ottani minisztert, hogy hozza meg ezt a törvényt. erről dokumentumfilm is készült: God loves Uganda.

szóval erről ennyit. én személy szerint nem gondolkodk így. a nyugati protestáns egyházak mind megáldják a monogám egynemű kapcsolatokat.

2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 acelsziv ***** válasza:
57%
Szomorú, hogy pont akik szeretetről prédikálnak, azok így állnak a nekik nem tetsző dolgokhoz. Ha Istennek bármi baja lenne a melegekkel már rég tett volna valamit. De hát nem is Isten a Beretta fegyvergyár egyik fő részvényese... Hanem a Szentszék.
2013. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
52%

Ha Isten azt akarná, hogy ne legyenek homoszexuálisok, akkor nem hagyná, hogy ennyire eltorzuljanak az ösztöneik. De hagyja, hogy ez megtörténjen, még akkor is, ha nem tetszik neki.

Sok keresztény váltig ellenzi az eutanáziát, de a homokosokkal kivételt tesz, náluk szabad. Ennek nem kellene így lennie.

2013. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
57%

A katolikus keresztények mindig is úgy csűrték-csavarták a dolgokat, ahogyan nekik nettszett, hogy megfeleljen minden problémával szemben.

Ha az evolúciót kell tagadni, akkor ezt mondják, ha például erről van szó, amit te írsz, akkor pedig azt.a végén pedig tele vannak a a saját ellentmondásaikkal.Ha valaki ezt észreveszi, akkor pedig nem tudják maguk sem megmagyarázni a dolgaikat.

Eléggé undorító dolog ez.

2013. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
81%

A keresztényeket is elérte a mai ocsmány világ szokása, hogy túl sokat foglalkoznak más nemi életével.

Egy kereszténynek nem számít más szexuális élete. Ha ő anális majálist akar játszani, akkor tegye. Isten tiltja, így neki kell majd elszámolnia vele. Ha ezzel kérkedik, akkor befogom a fülem, mert az ő szexualitása másra nem tartozik, én legalábbis idegenér nem vagyok kíváncsi.

2013. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
93%
Én keresztény vagyok de nem kívánom a melegek halálát. Számomra a keresztény hit azt jelenti, hogy a hitem a saját életemre nézően ad útmutatást, hogy hogyan éljek, mi a jó és mi a rossz az én életemben. Mások életével nincs jogom foglalkozni. Én bűnnek tartom a homoszexualitást, úgyhogy nem is teszek ilyesmit. De ha valaki más ezt akarja tenni, lelke rajta. Isten a bíró, nem én.
2013. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim válasza:
linkeld már be mit mondott. .
2013. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak.
2013. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
Nem, én pl. nem így gondolkodom.
2013. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!