Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ugye nem mind...

Keresztények, ugye nem mind gondolkodtok így?

Figyelt kérdés
Pár perce láttam egy kérdést, ami arra céloz, hogy miért nem írtja ki Isten a melegeket, pedig a kérdező szerint kellene. Hogy lehet ilyet kérdezni, vágyni, ha az embert eltölti a keresztényi szeretet?

2013. ápr. 22. 21:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:

54-es:


A Bibliát emberek írták egy olyan személyről, aki talán nem is létezik.

Ha bizonyítékod lenne arra, hogy Isten írta a Bibliát, akkor az megint más lenne.


Tehát még mindig jobban lehet hinni a tudósoknak, mint kétezer éves akárki-könyvíróknak.

2013. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
0%

karbonat!

mi zsidok vagyunk az elo bizonyitek arra hogy az UR letezik!

olvasson utana,; "Neshama Yehudi"!!

2013. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
A zsidók is csak emberek.Nem értem, hogy ez mit is bizonyítana, de valószínűsítem, hogy semmit sem.
2013. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:

karbonat!

amirol fogalmad sincsen arrol hogy jelentheted ki hogy "semmit sem"??

2013. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, hogy az ember az ember nem különb az embernél.

Hiába zsidó valaki, az még nem bizonyíték semmire sem.

2013. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
74%
bizony. egyenlőség van. ne tartsa magát senki többre, mert zsidó..
2013. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
0%

karbonat-(es az utolso)!

ez nem valasz semmire!!

2013. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
lol.. ilyet én is tudok mondani: amit te írsz, nem válasz semmire. és a végére még több felkiáltójelet teszek, mint te, idesüss: !!!!!44négy
2013. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Azért nem válasz semmire, mert kifogytál az érveknek felöltöztetett semmitmondó ellentámadásokból?Költői kérdés volt.
2013. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

"Emberek, ne a tudomány és Isten "kapcsolatán" vitázzatok. És keresztények, nem kaptam választ az utobbi 3-4 oldalon. Most szerintetek tényleg helyes megölni a melegeket/ vagy vártuk a halálukra Isten által, vagy nem?"


Nézd el nekem,én nem keresztényként válaszolok. A baj ott van,hogy mindenkinek csak fekete meg fehér van,a kettő között semmi. Holott rengeteg szín van még.

Ezt úgy értem,hogy kiirtani,megölni,senkit nem helyes pusztán ezért. Más kérdés,hogy azért egekig isteníteni sem kéne a homoszexualitást,mert ebben a formában ez már inkább egy betegségre kezd hasonlítani.

Magyarán:ha valaki meleg,akkor az az ő dolga,viszont ne tolja a képembe. Szerintem ez érthető érvelés.

2013. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!