Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy arab lánnyal akarok...

Ha egy arab lánnyal akarok szexelni az mivel jár, mire figyeljek, vagy tényleg olyan nehéz velük lefeküdni? Csak szexre

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Leginkább ara figyelj, nehogy valamelyik férfirokona közel legyen, mert lehet, hogy utána már nem lesz mivel szexelni. :))))))))))))))
2009. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha tartja a vallását és a kultúráját, akkor meglepő, hogy le akar veled feküdni, ha tudja, hogy csak szexre kell. És ha a családja konzervatív, akkor feleségül veheted a lányt, ha a család előtt kiderül, hogy te vetted el a szüzességét. Ha nem tartja az arab kultúrát, akkor semmiben nem különbözik általánosságban bármelyik magyar lánytól.
2009. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Hat, ha igazi arab lannyal, akkor arra figyelj, hogy ezzel a dologgal halalra itelted azt a lanyt. (Ugy igazibol) Egyebbkent eselyes hogy magadat is. Szoval gondold at.
2009. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Tudja a lány, hogy csak szexre kell neked?
2009. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha qrválkodik, akkor annyira mindegy, mi a származása. Csak szexre egy normális nő se megy el, ha tartja magát valamire.
2009. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Àlljunk meg,nem Aràbiàban,vagy hasonlo orszàgban van a làny,hanem itt Magyaroszàgon?Elöször is ha csak leakarod fektetni,és könnyen adja magàt,akkor egyàltalàn nem lesz mitöl félned.

Nem értem hogy jönnek a vàlaszok,hogy lelönek,kinyirnak stb..

Én ismerek nem egy muszlim embert,akik a kulturàjukat màr-màr alig örzik.Làttam olyan hölgyeményt hogy annak ellenére hogy vallàsosnak vallotta magàt a dekoltàzsa igen mély volt,amit a Koràn szerint nem szabadna.

Jo ha megbizonyosodsz hogy hogyan élnek,mennyire tartjàk a kulturàjukat.

De én nem hinném hogy ennyire aggodnod kellene.Egyébként muszlim férfi muszlim nöt vehet csak feleségül,és forditva,de ha az orsz^àgukat elhagyjàk,ezt tapasztaltam,akkor bizony nagyon csipik kostolgatni az europai fehér nöket...

2009. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Németországban öltek már meg muszlim nőt a rokonai, mert nem csípték a pasiját. "Becsületből." Németország meg nincs olyan messze...


Kettős mérce van amúgy náluk. A férfinak mindent szabad, kóstolgatni az európai nőket, ahopgy az előző válaszoló is írta. A nőknek azonban semmit, csak amit a család, illetve a férfirokonok megengednek. A szüzessége ugyanis érték, olyan érték, amit nem lehet pótolni.


Vannak liberálisabb muzulmán országok is, mint pl Törökország, de ott is előfordul, hogy a külföldön tanuló török fiú európai barátnőt tart évekig, hitegeti, ámírgatja, lefekszik vele, együtt él vele, aztán amikor hazamegy, szemrebbenés nélkül elveszi azt a szűz, török lányt, akit a családja kijelölt neki.


Én azt mondom, legyél elővigyázatos. Itt van a családja? Tud arról, amit terveztek? Mennyire vallásosak? Ha eléggé, akkor simán előfordulhat, hogy jól megveretnek téged, a lány meg még rosszabbul járhat.

2009. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ez valós helyzet vagy csak egy álmod, hogy egyszer szeretnél egy arab lánnyal lenni?
2009. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
azoknál az arab hölgyeknél, akik házasságuk előtt szexelnek, eléggé elterjedt az anális szex. mert akkor nem sérül a szűzhártya.
2009. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdezem
2009. szept. 27. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!