Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Drága Jehova tanúi! Mennybe...

Drága Jehova tanúi! Mennybe fogtok jutni szerintetek? Bele fogtok kerülni abba a 144 000-be amit maga a hatalmas Úristen szeretetének tudhatunk be?

Figyelt kérdés

N#s, figyelembe véve, hogy ez a szám kb. a jelenlévő Jehova tanúknak, mindössze 4-5%-a lehet e-nagyvilágban.


N#s, továbbá ez egy eldöntendő kérdés, IGEN vagy NEM?


N#s, aki ennél többet ír a tanúk közül azt lepontozom/jelentem.


N#s, aki pedig nem Jehova tanúja, az megmondaná nekem, hogy Isten tényleg ennyire szereti az embereket? Hogy csak 144 000 kerülhet be az Ő országába?


N#s, a válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 12. 23:16
1 2
 11/19 Ozmium42 ***** válasza:
7%

Katy!


Ez meg van nekem! De amikor beszélgetünk, ők ezt az 1000 év "tartozékának" (lezárásának) vették. Amit fent írtam, az így értendő. Azt mondták, hogy 1000 év alatt tudhatják majd meg, hogy mi lesz pontosan az ezer év után, illetve a lényeget valószínűleg csak csak az ezer év után lehet majd tudni.


A válaszom nem kiegészítés volt, mert mint láthatod, 1 perc van a hozzászólásaink között.

2013. máj. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Elolvastam a kérdésed. Habár én nemigazán vagyok érintett a vallási dolgokban, de az egészen egyértelművé vállt számomra, hogy a leggusztustalanabb, legbunkóbb és legarrogánsabb vakhitű (érezd a negatív csengést) barom vagy, akinek a véleményét volt szerencsétlenségem megismerni. Látlak magam előtt, ahogy sötét szobád mélyén dühtől gyöngyöző homlokkal az Őrtorony (ez a jehovista lap, igaz?) nevű újság halomra rakott példányait égeted. Szerintem ez a fajta ok nélküli, negatív energiákat felszabadító, gyűlölettel átitatott vak vallásfanatizmus pontosan abba a kategóriába sorolható, mint mikor a focidrukkerek (maguk sem tudják miért) szétverik a várost. Továbbá megtanulhatnál rendesen írni, mert nem tudom, hogy honnan másoltad be a kérdést (plusz amit utána kommenteltél), de ennek: "N#s" és hasonlóknak baromira nincs semmi értelme.
2013. máj. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
vált
2013. máj. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%

Kedves előttem szóló.


A "N#s" kifejezés nekem szól.


Mivel többször szoktam volt használni a válasz adásomban ezt a kifejezést, ezzel szeretné a kérdező kifejezni, hogy mennyire Utál már azért is, hogy ezzel a szóval kezdem a Mondatomat, s ha tehetné kitörölne az életből is.


De köszönöm,

Katy Weaver

2013. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7%
Ja, okés :)
2013. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem fogsz a mennybe jutni! Oda csak a mormonok jutnak be :)
2013. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Drága Kérdező!


Most vagy valóban hiányosak az ismereteid ezzel a tannal kapcsolatban és gondolkodás nélkül írtál.

Vagy csak mindenáron bele akartál kötni a tanúkba / a stílusodhoz ez illik jobban/

Bár mi is volt az ok - szerintem mellé fogtál.

2013. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
ma bocsanat,Kedves Jehova tanui!olvasatok mar el a jelenesek konyvet,de normalisan.ha figyelmesen olvasatok akkor megvilagosodik bennetek hogy ez a 144.000 ez Izrael fiaira vonatkozik.
2013. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most épp a Jelenések könyvét olvasom és nagyon tanúságosnak tartom az előbb olvastam a Jelenések 21:14-et, ami az Új Jeruzsálemről szól. Itt a vers a Bárány 12 apostoláról beszél. Ők voltak azok akik kitartottak mellette. Izrael nemzete elvetette a Messiást és meg is ölte. Hogyan is kaphatna akkor egy nemzet ilyen áldást. Az igazság is azt követeli, hogy olyanok legyenek Jézus társuralkodói akik valóban hittek benne, és követték Őt.

Üdv.

2013. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!