Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Remény a depressziós betegek...

Remény a depressziós betegek számra Istentől?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 11:45
 1/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


A depresszió a negatív gondolatokkal való azonosulás okán alakul ki. Nemcsak remény, hanem jóhír, hogy valódi lényed nem azonos a gondolataiddal. Vedd észre, hogy "a gondolatok és érzelmek ott vannak, én pedig itt vagyok"!

2013. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Éb Jehova Tanúja vagyok, tudom, hogy Te is, mivel ez majdnem pontosan az egyik tájékoztatólapunk címe. Kérlek ne tegyél fel olyan kérdéseket amire tudod a választ, ez nem tanúskodás, csak azt éred el, hogy gyűlöljenek ezért minden Jehova Tanúját.


Üdv: Imre

2013. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jézus megtudja adni a szabadságot. Kiutat ajánl a depresszióból és mindenből ami csak káros.
2013. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlok már én is egy számot.. ez kifejezetten jót tesz a depresszió ellen :)


http://www.youtube.com/watch?v=Yc8x33lAnAk

2013. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Depresszióból való gyógyulás egy döntési folyamat.

Akarni kell a jót. Sajnos a rosszat nem, mint ahogy a biblia is írja

"Hisz nem azt teszem, amit szeretnék, a jót, hanem a rosszat teszem, amit nem akarok. "

Ha felismerjük, hogy nem akarjuk tenni, akkor már úton vagyunk. Ebből is adódik, hogy a jót akarni kell.

Mienk a döntés, hogy az indulat, ha megjelenik, szabadjára engedjük-e vagy nem. Reménytelenséget, úrrá engejük-e magunkon vagy nem.

Nap mint nap meg kell hozni a döntést, ez azt is jelent, hogy naponta fel kell venni a keresztet.

Minden nap dönteni kell Jézus, és a tanítása mellett.

Ez a remény, hogy van kitől segítséget kérni! :)

2013. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!