Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyiknek rosszabb az általáno...

Melyiknek rosszabb az általános megítélése?

Figyelt kérdés

A hitgyülinek, Jehova tanúinak vagy a szcientológusoknak?

Szerinted melyik rosszabb/ártalmasabb és miért?


2013. jún. 1. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A szcientológia a leggázabb az fix, ott rendesen aktát vezetnek a tagokról, meg a legféltetteb titkaidat is tudják, úgyhogy a kilépés igen kellemetlen következményekkel járhat.

A Jehova tanúi nem parák, csak idegesítőek, belépni meg mazohizmus, kell hozzá egy lelkialkat.

A hit gyüliben meg Németh Sándor a gázos, meg az öltönyök, meg a vudu szertartásra hasonlító Szentlélekkel való játszadozás.

2013. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pietrosol ***** válasza:
57%

Szia!


Egykutya, talán más társadalmi rétegeket céloznak meg.

2013. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a szcientológia a legrosszabb..
2013. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szcientológia, nem kérdés...
2013. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a Jehova tanúinak. A hitgyüli a főváros környékére koncentrálódik és a külvilágon kevésbé aktív. Akármilyen bigottak, nincsenek nagyon láb alatt.


A ccientológia szintén nem valami elterjedt az országban, akármekkora hülyeség, az emberek nem találkoznak vele, ezért nem is igen foglalkoznak vele (szerintem az utca embere azt sem igen tudja, mi az), csak elkönyveli hülyeségnek.


A jehovisták viszont online és a való világban aktívak, szórólapokat nyomnak az emberek kezébe, megállítanak az utcán, zaklatnak az otthonainkban. Egyszerűen tenyérbemászóak.

2013. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én egy viszonylag nagyobb megyei jogú városban élek, és itt azért mindhárom szervezet jelen van, elég aktívan. Azért is tettem fel a kérdést, hogy ki mit tapasztal velük kapcsolatban a környezetében. Mindháromból láttam eleget, de még nem tudtam eldönteni, melyik vigye nálam a prímet...
2013. jún. 1. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Az személyfüggő is,hogy ki melyik szektából mit tapasztal meg,pl.lehet olyan,aki csak elvigyorog a hitgyüliben a hátsó sorban,és lehet,akit rendesen tönkretesznek mentálisan,esetleg anyagilag is.A szcientológiához majdnem lett közöm kisebb koromban,de szerencsére szüleim elmagyarázták,hogy mi ez.Egy aluljáróban osztogattak szórólapokat,hogy "ingyenes önismereti teszt" elmentünk haverommal,aláírattak egy papírt,hogy máskor is menjünk,de kiderült vaskos összeget is kértek volna könyvekért.Otthon néztük meg,a lap alján kis betűvel,"szcientológiai egyház"

küldözgettek leveleket,nyálas szövegekkel,hogy fizessem ki a pénzt,de nem reagáltam semmit,így szerencsére elfelejtettek.

Jehova tanúival,és higyülekezet tagokkal is volt már dolgom.Talán a szcientológusok a leggázabbak,ha dönteni kéne,de az biztos,hogy gáz mindegyik.

2013. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
=,=,= Mindegyik egyformán rossz.
2013. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól értem most az a kérdés hogy a Magyar társadalmon belüli 3 embercsoport közül melyiket utáld a legjobban? Had gratuláljak !
2013. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem. Nagyon rosszul érted. Gratulálok a szövegértési tehetségedhez ;)
2013. jún. 2. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!