Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi kell mondani gyónásnál,...

Mi kell mondani gyónásnál, amikor a maszturbációt gyónjuk meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem bűn (nincs is bűntudatom...), de azt is tudom, hogy meg kell gyónni. Mit kell olyankor mondani? Ti megszoktátok gyónni? Mit mondotok olyankor?
2013. jún. 19. 17:58
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy légyszi normális válaszokat...
2013. jún. 19. 18:02
 2/43 anonim válasza:
Inkább ne itt kérj tanácsot a bűneid megbánásához!
2013. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%
"Mi kell mondani gyónásnál, amikor a maszturbációt gyónjuk meg?" -- "Tudom hogy nem bűn (nincs is bűntudatom...)" -- ha nem bűn,miért akarod meggyónni? ha hülye kérdést teszel fel miért vársz rá normális választ?
2013. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Vallási kérdés a szex kategoriában? Jajj szüzanyám!!!
2013. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg teljesen jogos a kérdés, de a hely nem megfelelő.
2013. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Bocsi, ma regiztem és nem találtam vallás kategóriát. Sok mindent nem érzek bűnnek amit meg kell gyónni, még is meggyónom.
2013. jún. 19. 18:14
 7/43 anonim ***** válasza:
0%
Fake
2013. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%
Nem a papnak gyónunk hanem Istennek, a pap csak közvetítő. Azt gyónjuk meg amit megbántunk, különben nem érvényes a gyónás. Szívből kell bánni és törekedni arra, hogy többet nem követjük el. Isten szeret téged, úgy ahogy vagy, légy őszinte hozzá.
2013. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ezt nem kell meggyónni, ez egy természetes emberi viselkedés. Ha eltaposol véletlenül egy hangyát, ami Isten teremtménye, azt sem gyónod meg, pedig kiirtottál egy életet. Ezek olyan dolgok, amiért Isten nem büntet meg. Én is féltem ettől régen, hogy látja mit csinálok, de aztán el kell fogadni, hogy ez egy olyan dolog, amit Ő adott nekünk. Az élvezetek hajhászása szerintem nem ebben merül ki.
2013. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Jézus csak a házasságtörést ítélte el. Az egyház álláspontja más.
2013. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!