Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi kell mondani gyónásnál,...

Mi kell mondani gyónásnál, amikor a maszturbációt gyónjuk meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem bűn (nincs is bűntudatom...), de azt is tudom, hogy meg kell gyónni. Mit kell olyankor mondani? Ti megszoktátok gyónni? Mit mondotok olyankor?
2013. jún. 19. 17:58
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
48%
Epic Fake.
2013. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
19-es! Sosem fogják kinyitni a szemüket sajnos. Látod, rácsodálkoznak, hogy nem keresztény vagy, mert elképzelhetetlen számukra, hogy más úton keressen kapcsolatot Istennel. Egyetlen más vallást nem tudnának mondani. Ilyenekkel nem is érdemes vitatkozni, de még beszélgetni sem, úgyis csak téríteni akarnak.
2013. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
19, 22-es! Keresztény vagyok, és tisztelek más vallást is (igen, fel tudnék sorolni), ahol Istent imádják és a szeretet törvényét tartják be. Nem tudom, honnan veszitek, hogy nem értjük aki nem keresztény. Én azt írtam, sajnálom, hogy egy téves vallási gyakorlat miatt döntöttél úgy ahogy és nem azért, mert az általad választott vallás visz közelebb Istenhez. Azt sem értem, hogy miért nem írod le, melyik az a vallás, csak a keresztényeket szapulod?
2013. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
23.-as vagyok. És nem akarok senkit megtéríteni. Szóljatok, hol írtam ilyesmit.
2013. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Már végképp nem tudom, hogy mit csináljak :D
2013. jún. 19. 19:53
 26/43 anonim ***** válasza:
Én írtam neked privit. Azt tanácsolom, keress egy ferences atyát, beszéld meg vele. (nekem ők a kedvenceim, a szegénységi fogadalom miatt)
2013. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
23-as! Látod, pont erről van szó, azt hiszitek, a ti vallásotok az egyetlen út Istenhez! Kisgyerekkorom óta ugyanabban hiszek, amiben most, azokat a hagyományokat követem, a családommal együtt, miért kellene nekem áttérnem harmincöt évesen a keresztény vallásra, magyarázd már el, légyszíves!
2013. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
27.-es, 23.-as vagyok, én ilyet nem írtam, hol láttál ilyet?
2013. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
47%
23! Te most komolyan azt hiszed, hogy aki nem keresztény, az azért nem az, mert talált benne valami kivetnivalót és nem azért, mert egyszerűen más a hitvilága? Neked ennyire elképzelhetetlen, hogy valaki nem ebben hisz, hanem valami másban? Tényleg azt hiszitek, hogy csak a ti vallásotok létezik és mindig mindenhol csak téríteni akartok. Még itt is. Egyszerűen elképesztő...
2013. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
23. vagyok kérlek idézd tőlem azt, ahol ezt írtam.
2013. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!