Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért nem teremtett...

Bence87 kérdése:

Isten miért nem teremtett minden férfit és nőt szépnek?

Figyelt kérdés

Aki csúnya, az nem tehet róla. Ennyi erővel szép is lehetne. Ne gyertek azzal, hogy nem számít a külső, mert igenis számít. Voltak erre irányuló kutatások is, hogy a szép arcú, külsejű embereket szimpatikusabbnak tartjuk.


Az igaz, hogy a szépség szubjektív, de a legtöbb emberről egyértelműen el lehet dönteni, hogy mennyire szép.


Van sok olyan ember, aki egész életében szenved amiatt, hogy nem szép.


2013. jún. 19. 22:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%

Talán a világon az össze ismert avagy nagy ember azért lett az aki, mert szép volt?...Nem,nemcsak azért.

Mindenki kapott valamit, azonban az csak rajta múlik, hogy tud-e élni vele.

isten kinyitja az ajtót, de neked kell belépni rajta.


Vagy létezik olyan, hogy akadályok nélküli élet.


És pont az ilyen emberek érzik rosszul magukat, másnak sokkal égetőbb és komolyabbak a problémái.

2013. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

5 sor de nem válaszoltál a kérdésre:D jellemző...


megmondom én, azért mert nincs :D


de eléggé provokatív a kérdés(ha meg nem haragszol)

2013. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
A kérdésed felvet bennem egy másikat, amire szintén nem tudom a választ: Miért van ennyi szenvedés a Földön? Ugyanakkor biztosan van Isten, csak én nem értem néha őt. De az is igaz, hogy a belső kisugárzás szépít. Én már láttam nagyon csúnya embert, aki mikor imádkozott, megszépült. (és többgyermekes családapa)
2013. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Pedig nagy erősen ízlés kérdése a dolog.

Meg az is sokat számít, hogy az ember saját magával mennyit foglalkozik.

Egy rokonom abszolút ízléstelen. Nagyon is szép embereket le szokott hurrogni.

2013. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 titak ***** válasza:
33%
Eredetileg mindenki szép volt, de Szodoma és Gomora elpusztításával ez megváltozott. Tudod a sugárszennyezés ...
2013. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Jo kerdes... En azon szoktam filozofalni, hogy miert vagyunk ennyire különbözöek. Miert nem lehet 4-5 alap tipus, ferfiben es nöben is, es melle a sok különbözö belsö tulajdonsag? Bar nem tudom, hogy ez mennyiben neheziteni vagy könnyitene meg a parvalasztast, vagy akarmit...

Az meg a masik dolog, hogy ki mit tart szepnek, es ki hova sorolja magat. Mert gondolom, aki szepnek tartja magat, hasonloan szep part keres, aki kevesbe, az hajlando beerni kevesebbel. Erdekes dolog ez...:)

22L

2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Egy bizonyíték arra, hogy isten nem létezik. Miután ezt végigolvastad, már le is pontozhatsz.
2013. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
Emlékeim szerint Isten csak Ádámot teremtette, Évát meg alkotta. De ez is csak legfeljebb kettő, tehát nem Isten teremt minden születendő embert.
2013. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

"Egy bizonyíték arra, hogy isten nem létezik. Miután ezt végigolvastad, már le is pontozhatsz"


Gondolom tudományos :D

2013. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Ozmium42 ***** válasza:
23%
Isten csak két embert teremtett, és valószínűleg mind a kettőt szépre teremtette eredetileg.
2013. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!