Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Életre szóló társ?

Életre szóló társ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az átlaghoz képest tiszta életet élek.

Segítőkész, rendes fiú vagyok.

Sajnos elég sok csalódás ért, és úgy érzem, érni is fog.

Régóta nincs társam.


Nagyon hiányzik már, hogy valakit tiszta szívemből szerethessek, aki mellett leélhetem az életem.


De úgy érzem, egyedül fogok maradni már.


Nem értem? Mivel érdemeltem ki ezt?


Vagy a keresztény lányoknak is ennyire fontos a külső tulajdonság? Lelki dolgok, másodlagosak?


24/F


2013. júl. 6. 05:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

fizetos, de jo:

[link]

2013. júl. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akkor valamit nagyon elrontasz. Azt pedigne mond, neked nem számít a külső.
2013. júl. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
*pedig ne
2013. júl. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Azért a keresztény lányoknak is van szemük.
2013. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nézz szét az online társkeresőkön.

A vallásukat komolyan vevő keresztény lányokból brutális túlkínálat van.

2013. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A keresztény lányok sem szeretik, ha egy férfi csak sajnáltatja magát. Ha szerinted benned semmi hiba nincs, csak azokban a gaz keresztény lányokban (az összesben), akkor nem csoda, ha nem vagy nekik szimpatikus.

Mivel nem ismerlek, nem tudom, mi lehet a baj, azt sem, hogy a külsőddel van-e bármi probléma, de kérlek ne nyavalyogj, mert addig tényleg nem lesz senkid.

2013. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Részemről az utolsónál a pont.
2013. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Még valami. Ne "életre szóló társ"-at keress. Ne legyél ilyen hideg. Szerelmet keress, aki elvarázsol és rabul ejt, aki betölti a testedet-lelkedet-szellemedet, és ha minden jól alakul, lehet belőle életre szóló társ is.
2013. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

24 évesen nem szabad ennyire pesszimistának lenned, hogy "úgy érzem, egyededül fogok maradni már"... Mi áll a Bibliában? "Megmarad a hit, a REMÉNY, a szeretet." Nem adhatod föl ilyen könnyen!


Van egy jó ismerősöm, aki 33 éves, és ő is folyton a koráról rinyál, de próbálkozik lányoknál sokat, és nem adja fel!


Gondolod, Isten feladja? Rá mered-e bízni Magad? Ha igen, akkor az életed ezen részét miért is nem? Tőle kérj társat, és ugyanakkor járj nyitott szemmel, valamint tegyél meg mindent, hogy valaki rádtaláljon!


Higgy, remélj, szeress, légy kitartó, megbízható, vidám! Ezek MIND Rajtad múlnak!


Tudod, van valaki, aki számomra Isten után a legfontosabb, és akinek 38 évet kellett várnia rám. Azt mondta, mindig tudta, hogy meg akar házasodni, és figyelte, ki is az, aki számára az alkalmas, de nem látta. Aztán meglátott engem. Nem adta fel egészen addig a pillanatig, és NEM VOLT KÉTSÉGBE ESVE! Élte tőle telhetően legeslegjobban a napjait, és lám, Isten megadta azt is, amire csendben várakozott! Most már 39, és szinte 40 lesz, mire összeházasodunk, de úgy véli, egyetlen perc sem volt hiábavaló az életéből!

S nála még hosszasabban várókról és TALÁLÓKRÓL is tudok a környezetemben.


Tarts ki!


Isten áldjon!

2013. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Srapnel ***** válasza:
Elárulom. Az ember valójában mindent egyedül csinál.
2013. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!