Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Imádkoztok velem azért, hogy...

Imádkoztok velem azért, hogy édesapám meggyógyuljon?

Figyelt kérdés

Én is próbálkozom, de nem megy úgy ahogy szeretném. Már régóta próbálok imádkozni, de valahogy nincs meg benne az, amit úgy gondolok, hogy ott kellene lennie, éreznem kellene.

Most pedig szükség van rá és kétségbe vagyok esve, hogy nem tudok imádkozni.

Hátha nektek jobban megy, meg van a kapcsolatotok Istennel.

Köszönöm nektek!


2013. júl. 9. 22:27
 1/9 anonim válasza:
Én nem hiszek istenben,de azt szokták mondani,hogy agyban dől el minden!Sokan gyógyultak meg már így!Mi a baja apudnak?
2013. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen.
2013. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is fogok.:)
2013. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szívből kívánok neki teljes gyógyulást és imádkozni fogok érte!

De tudod, hogy egyszer el kell majd engedni...

Egyébként mi baja, ha szabad megkérdezni?

2013. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogok rá gondolni. Istennek nincs szüksége rá, hogy imádkozz, mert mindig veled van. Ehhez csak a létezés, az öntudat szükséges, ennél szorosabb kapcsolat Istennel nem létezhet. Bármi történjen is, meríts abból erőt, hogy egyszer mind meghalunk. Addig meg arra kaptuk ezt az anyagi testet, hogy megtapasztalhassuk a legnagyobb boldogságot, és a legnagyobb szenvedést is. Az itt szerzett sebek nem hagynak nyomot a túlvilági létezésünkön, ezeket a sebeket viseld büszkeséggel! Nincs értelme az önpusztításba menekülni előlük. Kívánom neked, hogy erődet és méltóságodat megtartva élj, halj, örülj, szeress és szenvedj!

Utóiratként Yoda mester tanítását idézném: " Edzd magad arra, hogy el tudd engedni azt, amitől a leginkább félsz, hogy elveszíted! "

2013. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felkészült orvosokkal, megfelelő gyógymóddal végtelenszer többre megy.


Érdekes módon, akiknél ezek a tényezők megvoltak - főleg, ha ő maga is meg akart gyógyulni -, azok az esetek túlnyomó többségében meg is gyógyultak (feltéve persze, hogy nem abszolút gyógyíthatatlan betegségük volt) egy kanyi ima nélkül is.


Viszont ahol meg csak ima volt, de orvosok és gyógymód nem, ott meg az esetek túlnyomó többségében csak és kizárólag akkor volt gyógyulás, ha arra természetes úton is volt lehetőség. A maradék néhány eset meg az emberi szervezet fantasztikus teljesítőképességének testamentuma.


Szóval, ha hatékony segítséget szeretnél, akkor ne imát kérj, hanem inkább írd le, mi a baja, hátha tud valaki egy ajánlani egy jó szakorvost. Vagy ha az már megvan, csak drága a kezelés, akkor meg inkább pénzt gyűjteni lenne érdemes rá. Meg minden esetben utánaolvasni, kutatni a további lehetséges gyógymódoknak, egészségesen étkezni, vitaminkiegészítőket szedni, stb.


Mind-mind sokkal-sokkal hatékonyabb, mint az ima - éppúgy, ahogy a nullánál is nagyobb minden pozitív szám.

2013. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Neked is lehet valóságos kapcsolatod Istennel, nézd meg ezt a rövid üzenetet:


http://www.youtube.com/watch?v=mxXyZYFoOPM


Imádkozom az édesapádért!


Isten áldjon!

2013. júl. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Őszintén kívánok jobbulást a papádnak.

De neked nem csak most lehet szükséged Istenre. Csak akkor tudsz majd szívből beszélgetni Vele imában, ha majd jól megismered. Ezért íratta le a Bibliát. A Bibliából mindent megtudhatsz Istenről. Ki ő, mi a neve, milyen tulajdonságokkal rendelkezik, megbízható-e, hogyan gondolkodik különböző dolgokról, mi az ami tetszik és mi az ami nem tetszik neki, stb.


Ha jól fogod ismerni Istent, mint barátodhoz fordulhatsz hozzá nem csak kéréssel, de sűrű hálával is.


Jobbulást a papádnak.


Üdvözlettel: Zita

2013. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, akik mondtak egy imát érte!

Tegnap este sokat segített nekem, hogy láttam ezt.

Reménykedünk a gyógyulásba, persze orvosi kezelés alatt is áll, de fontosnak tartom, hogy Isten is vele legyen.

Valamelyikőtök félreértett, nem most hirtelen kezdtem neki az imának, hogy szükségem van rá és kérek. Igazából folyamatosan beszélek Istenhez, akármi is történik a mindennapokban, jó vagy rossz.

De ettől függetlenül mégis azt érzem, hogy valami még hiányzik a mi kapcsolatunkból és tegnap úgy éreztem, hogy nem tudok eleget adni édesapámnak emiatt.

Vagy valami ilyesmi.

Köszönöm mégegyszer.

2013. júl. 10. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!